Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alvariel



Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 5:55 pm    Temat postu: Czy to mozliwe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy mozliwe jest zajście w ciąże bez uprawiania seksu? w sensie przy delikatnym peetingu, bez bezposredniego wytrysku na strefy intymne? Jakie są szanse na to?

----edited by emilka----
temat został przyłączony do odpowiedniego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem wogole szans nie ma, wytrysk byl gdzies na zewnatrz tak?? to jakim cudem plemniki maja wskoczyc do pochwy?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahaha no nie moge Smile Razz .skad takie pomysły sie biora ? od czego jest szkoła??? ludzieeeeeeeeee! przez petting, sex oralny, analny nie zachodzi sie w ciaze Smile <godness>
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 9:02 pm    Temat postu: pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pisze za moja kolezanke. poniewac ona nie ma net a siedzi własnie ze mna. ona kochała sie z chłopakiem i ma miec prawdopodobnie okres za 3 dni. kochała sie z zabezpieczeniem chyba w dni płodne ale pekła im prezerwatywa gdy wyciągnął juz swojego członka. a potem włozył jeszcze raz juz bez gumki i moze tak mieli 5 ruchów. czy moze byc w ciąży??? prosze was odpowiedzcie szybciutko bo onawzdycha mi tu i sie strasznie martwi... prosze o odp.

bardzo prosze o odp. bo moja kolezanka sie strasznie boi i martwi juz nie wiem jak mam ją pocieszac ... ona poprostu chce wiedziec prawde a ja sie tak za bardzo na tym nie znam.. sami wiecie.. hehe


----edited by emilka-----
posty zostały połączone po raz tysięczny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiola Ty kwalifikujesz sie do zbanowania IP Twisted Evil no sorry ale po co my miliard razy mamy Cie poprawiac? jutro jak zobacze cos podobnego to bez zastanowienia wlepiam kare.
teraz do rzeczy: kolezanka nie wiem ile ma lat?13? nie wie ze dni płodne to duze ryzyko zajscia w ciaze? gdzie madry człowiek po stosunku kocha sie dalej? nie dosc ze w dni płodne to jeszcze nie zastosował sie do higieny. jesli miała owulacje i on po wytrysku wsadził ponownie członka to sa duze szanse na ciaze....matko kochana Rolling Eyes Twisted Evil ludzie!!!! dla Was to zabawa jest? wspołczuje biednym dzieciom...przyszli rodzice wogole nie mysla.a co bedzie jak okaze sie ze to ciaza? płacz i lament..ale wtedy bedzie za pozno. mam nadzieje ze facet okaze sie odpowiedzialnym.... Rolling Eyes Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 10:41 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz nie bedzie tego samego tematu odemnie.. obiecuje! ale napisałam to dla kolezanki bo sie martwi . noo i ma tyle lat co ja czyli 17. noo wiem wiem zapomniała sie troche. kurcze mam tylko nadzieje ze nie bedzie w ciąży Sad nie ma zadnych objawów . zobaczymy czy dostanie okres...

ona mi teraz dopiero mówi , ze za drugim razem bez gumki jej wsadził tak moze po 2 godzinach..


----edited by emilka------
posty zostały połączone po raz tysięczny pierwszy... Very Happy


Odpowiecie mi??? prosze..
---edit by Wind_Of_Hope---
[no zaraz mnie jasna cholera trafi. Wiolka umiesz czytac? kobieto! łacz te posty bo nie pokazesz sie wiecej na tym forum ;[[[
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiolusia moim zdaniem zostalo juz wszystko powiedziane, twoja kolezanka postapila troche nieodpowiedzialnie ale jak ten 2 raz byl po dwoch godiznach to plemnikow juz tam nie bylo, a ta gumka pekla w niej i byl wytryska czy pekla nazewnatrz albo wytrysku nie bylo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 9:54 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedziała mi ,ze pękła na zewnątrz. i w srodku nie było wytrusku..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to mysle ze szanse na ciaze sa niewielkie... byly dni plodne i jakies szanse sa ale minimalne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 10:03 pm    Temat postu: :0 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o.. dziekuje Smile przynajmniej ty ją pocieszyłas:) buzka ona ma dostac jutro okres.. ale tak sie stresuje ze pewno jej sie przesunie..


mowiła mi ze wytrys był na zewnatrz.. dzis powinna dostac okres i nie dostała... straszasznie sie martwi.. ale moze to przez stres..

czesc kurcze mojakolezanka jeszcze nie dostała tego okersu.. i dzwoniła przed tem ze ja na wymioty bierze..Sad co ma robic??? doradzcie cos.. a brzuch ja boli jak by miała dostac okres...

POMÓŻCIE...


Ostatnio zmieniony przez wiolusiaaa17 dnia Czw Paź 18, 2007 7:42 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 39 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group