Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nalezy zadac sobie pytanie

wole sie denerwowac i obawiac przez najblizsze 2-3 miesiace czy powiedzieć "raz kozie śmierć " i zrobić teścik - i w większości przypadków odetchnąć z ulgą Smile

szczególnie gdy sama wiesz ze obawy sa w sumie bezpodstawne - tym bardziej lepiej sie upewnic i mieć święty spokój Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka55
Gość









PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 6:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje wszystkim za radę i pocieszenie....Smile I mam jeszcze jedno pytanie od tamtego zdarzenia mineło 3 dni a ja mam straszne bóle jajników, więc czym to może byc spowodowane??? I to że mam ściśnięty żołądek???
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 7:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bl jajników może być spowodaowany jajeczkowaniem lub stresem - niepotrzebnym Smile

odpręż sie i czekaj na okres Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka54



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko że jajeczkowania to raczej nie powninnam miec bo okres mam dostac 14 października....Ale czasami to ja naprawde panikuje....Wiem że ciąży raczej nie będzie ale wraz te nerwy że może przez jakiś przypadek...SadSad
A te jajniki to pewnie przed okresem mnie tak boląSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej tak też może być - pamiętaj też ze organizm czasem zmienia swój układ - nie ma pewności ze okres i jajeczkowanie nie przesuneły sie o kilka dni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka54



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No a ja cały czas myśle że to wszystko to objawy ciąży....chociaż mineło dopiero jakieś 3 dni od tamtego zdarzenia wiec to nie możliwe a pozatym ciąża CHYBA też jest mało prawdopodobna???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciaza jest powiem wrecz nadprzyrodzonym zjawiskiem w twoim przypadku Smile

ale musisz w to uwiezyc - najwazniejsza to psychika w tym momencie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka54



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz ale ta głupia myśl "a może jednak"... Tak się boje chociaż po odwiedzeniu tego forum i tak jestem spokojniejsza:) I mam jeszcze jedno pytanko teraz mam taki śluz raczej żadki a nie lepki ale jest go bardzo mało i jest przezroczysty?? Co on może oznaczac??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dni niepłodne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka54



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ufffff........szczęście więc tym bardziej nie mogło dojsc do zapłodnienia......uffff......tylko te bóle jajników.....?????? Może sobie przeziębiłam ale niedługo okres Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group