Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilka54



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 6:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I mam jeszcze jedno pytanko: Mam straszne bóle żołądka.Czuje jak by mnie coś ściskało....Wczoraj wziełam Ibuprom ale pomógł mi tylko na godzine.Zatrucie to raczej odpada bo trwa to już od 3 dni.Czym to może byc spowodowane???Bo cały czas boję się że może jakimś przypadkiem przez ciążeSadSad???

---- edit by Paweł:
Używaj maksymalnie 3 znaków interpunkcyjnych koł siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chym - a jaki prowadzisz tryb życia - chodzi mi o dzienny plan

może tu jest jakiś szkopuł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka55
Gość









PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rano szkoła od 8:00 do 14:30.Później odpoczynek w domku.Ale dziś już mnie nie boli....ufffffff.....I mam pytanko czy w pierwszym tygodniu ciąży są jakieś objawy???
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w pierwszym tygodniu raczej nie - obiawy głownie zaczynaja sie od mometu zagnieżdzenia sie komórki w macicy Smile ja mialam objawy od ok 7 tygodnia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka55
Gość









PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj czuje się dobrze ale wraz mam obawy.........Wiem wiem że ciąża kest mało prawdopodobna ale wraz się boje.... Crying or Very sad
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli bedziesz sie tak nad tym glowic to ciagle bedziesz sie bala Sad

a to bedzie powodowalo twoje problemy ze zdrowiem jak pzesuniecia okresu,różne bóle

troszke wyrozumiałości dla siebie Smile - nie martw sie tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka55
Gość









PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staram się ale gdy tylko zaboli mnie brzuch to już myśle "o boże pewnie jestem w ciąży".... Tak się tym stresuje że nie wiem.... Sad Sad Sad

---- edit by Paweł:
Prosze pisać maksymalnie 3 emotikony koło siebie
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pamietaj ze ból brzucha nie jest powiedzmy - dowodem na ciąże - ja nie pamietam abym miała bóle Smile

spokojnie - wszystko będzie dobrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka55
Gość









PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naprawdę wielkie dzięki....takich ludzi jak ty powinno byc więcej to świat byłby lepszy Very Happy Jesteś wspaniała bo dzięki Tobie już tak bardzo się nie boję Smile Jak będę miała jeszcze jakieś pytanka to zapytam.A teraz lecę oglądac mecz Polska-Portugalia...Wygrywamy 2:0!!! Very Happy Very Happy Very Happy Pozdrówka dla Ciebie i Kingusi:)Smile

---- edit by Paweł:
Ostani raz przypominam o maksymalnie 3 znakach interpunkcyjnych i emotkach, następnym razem kasuje treść postu!
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje Embarassed

służe pomocą jak by co Smile

pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 4 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group