Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magi



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 1:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Same widzicie, co pisze Cris... Właśnie z powodu takich informacji nie mam ciągle pewności, czy wszystko ok... Istnieje ryzyko ciąży, przy jakimkolwiek kontakcie narządów płciowych. Sad
Okres w końcu dostałam, ale trwał tylko 5 dni,z czego 3 dni było krwawienie, a pozostałe 2 tylko takie plamienie. Zazwyczaj miałam obfite okresy, więc znowu sie martwię...
Kobiety w ciąży mogą krwawić w dniach spodziewanej miesiączki przez pierwsze 3 a nawet 4 miesiące ciąży. Czy to krwawienie jest odróżnialne od miesiączki? Jak to wygląda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cykoria



Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 3:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Już sam mój nick nieśmiało wskazuje na obecny stan mojego umysłu. Wink I cóż, nie będę owijała w bawełnę, nieco się obawiam, chociaż zdrowy rozsądek i logika mówią mi, że nie mam czego. Do rzeczy!

W ostatnią sobotę (24 I) pofiglowałam sobie z moim Kochanym. Petting. Pierwsze ruchy należały do niego. Nie będę kryła, że w pewnym momencie nasze "miejsca sekretne" znalazły się blisko siebie: penis obcierał się o mój pośladek (hm... raczej był przygniatany Wink ), wargi sromowe mniejsze i większe - nie "pionowo", ale pod kątem, czułam raczej trzon prącia, a nie żołądź. Nie poczułam na sobie ani na nim żadnej cieczy, o wytrysku nie mogło być nawet mowy, ponieważ odbył się dużo później w moich ustach. Wink Po sławetnym obcieraniu, które to tak wyprowadza mnie obecnie z psychicznej równowagi, cunnilingus, czyli popularna mineta oraz zabawy paluszkami. Mój Mężczyzna zarzeka się, że palce były czyste, ufam mu, bo wiem, że nie zrobiłby niczego nieodpowiedzialnego. I przyszła kolej na mnie, Kochany doszedł do wyżej wspomnianego wytrysku w moich ustach, następnie ułożyliśmy się obok siebie przytuleni w całkowicie bezpiecznym położeniu. Nie kontynuowaliśmy już później czułości.

Oto i minął tydzień... a ja zgłupiałam. Od wczoraj ogarnęły mnie istne urojenia. Wg wyliczeń powinnam jajeczkować, czuję kłucie i pobolewanie w okolicy lewego jajnika, czasem ból lekko promieniuje na podbrzusze - standard standardów. Jednak musiałam się zarzec, że to na pewno ciąża! Wink Rano wypiłam sporą szklankę bardzo zimnej wody na pusty żołądek, poczułam się troszkę gorzej - proszę bardzo, oto i kolejny dowód, mdłości! Doszłam nawet do generowania bólu piersi na zawołanie, który co prawda zdaje się mijać kiedy stwierdzam, że wszczynam paranoję.

Ostatnia miesiączka - 11 I 2009, spóźniona o jakieś 4 dni. Cykl 35-dniowy. Wychodzi na to, że ryzyko zdarzyło się na przedpolu wczesnych dni płodnych.

Tak, mam w sobie coś z panikary, nie powinnam zawracać Wam głowy - są większe problemy, choćby pękające prezerwatywy. Jednak czułam, że muszę to z siebie wyrzucić, podzielić się z kimś dręczącymi obawami. Mój Kochany zapewnia mnie, że nie mam podstaw do obaw. W zasadzie wiem to i ja... Ale Drogie Kobietki - niektóre myśli są natarczywe i napastliwe, odgonić je można tylko z czyjąś pomocą. Wink

W tym momencie czuję się bardzo dobrze, żadnych mdłości, nie wymiotowałam ani razu, nie zasłabłam, piersi nie bolą i wiecie... pisząc to nawet się uspokoiłam. Very Happy
W zasadzie nie wierzę już w ryzyko wpadki, a jeśli nawet jakimś cudem - Dzidziuś będzie miał kochających jego i siebie młodych rodziców, którzy i tak się nie poddadzą i spełnią marzenia! Smile

Liczę na Wasze opinie. Smile
Byle do miesiączki! Very Happy

Cieplutkie pozdrowienia,
Cykoria Strachliwa/Panikara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Magi bez paniki.... miesiaczka to miesiaczka, a plamienie to plamienie jest skąpe - jest o wiele mniejsze i różnica jest bardzo widoczna!


Cykoria
w ciazy nie bedziesz ale powiem wam jedno kobietki....

A to co pisze Cris to ma troche racji, dlatego nawet Petting nie zwalnia ani factow ani z kobiet z myslenia. Troche rozsadku bo potem panikujecie niepotrzebnie, stresujecie sie przez co wam sie ten okres spoznia i jest jeszcze wieksza panika i lecicie do apteki po test. A czasem wystarczy przeanalizowac np. kiedy macie dni plodne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakier_lubsko



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a żeby było "śmieszniej" to ostatnio też robiła też i wyszło jej że nie jest w ciąży... i co teraz. ?? ehhhhhhh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klakier wyslij dziewczyne na test z krwi!! Wynik da 100% pewnosc i nie bedzie sensu robic 1000 innych testow z moczu ktore lubia sie mylic. Jak dla mnie poprostu test byl wadliwy i dlatego wyszedl pozytywny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakier_lubsko



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozmawiałem z nią wczoraj i mówi "że wszystko ok z miesiączką" a do lekarze idzie za tydzień... i tak dalej mam stracha aż nie usłysze, że dostała drugiej z kolei już miesiączki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jejciu to weź ją za frak zaprowadź do przychodni, laboratorium czy co tam bliżej macie, zapłać 30zł niech jej pobiorą krew i będziesz miał 100% odpowiedź. Bez stresu, bez oczekiwania na kolejny okres.

Czy to nie jest prostsze? I ile nerwów Ci oszczędzi...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popieram w pelni nowicjuszke! Wez sie zachowaj jak facet i idz z nia na badania z krwi a nie wkrecaj sobie bog wie czego. Test krwi da wam 100% pewnosc, a nie bedziesz sie facet meczyl niepotrzebnie. I tak tatusiem nie zostaniesz wg mnie - jeszcze przynajmniej nie teraz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.....



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Smile
mam takie pytanie jak długo może spóźnic się okres.?
w styczniu okres miałam 12, więc w lutym powinnam dostac 8 (niedziela) a dzisiaj jest już 11 (środa) a okresu dalej nie ma..
w czwartek (5 luty) uprawiałam z chłopakiem petting, w piątek, sobote, niedziele i poniedziałek również.. studiuje w innym mieście i jak już zjedżam do domu, to nie możemy się sobą nacieszyc.Smile
do wytrysku dochodziło, ale nigdy nie był w środku.
kończył na moim brzuchu.
nawet nie myślałam o ciąży, ale teraz jak spóźnia mi się okres, zaczynam miec wątpliwości, że może chłopak wcześniej przed wytyrkiem dotykał swojego penisa, a potem dotykał mnie w środku palcem.. nawet jak już było po wytrysku i jeśli się dotknął to przed kolejnym zbliżeniem i dotknięciem sie ponownie minęło na pewno pół godziny jak nie więcej, więc te plemniki na palcu nawet nie mogłyby przeżyc..
prosze o pomoc, bo zaczynac powoli histeryzowac.. w sumie miałam sporo stresu ostatnio-sesja, ale zazwyczaj mam regulanie okres a to już 3 dzień spoóźnienia..
czy istnieje jakieś ryzyko ciąży, jeśli wytrysk nigdy nie był w środku, ale możliwa jest ciąża wlaśnie poprzez jego palce jeśli dotykał swojego penisa wcześniej, przed wytryskiem.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może się czasem dużo spóźnić a stresy mają spory na to wpływ
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 5 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group