Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sober



Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Ci. Problem w tym ze to nasze pierwsze kontakty seksualne i Ona nie powiedziała mi nic na temat dni płodnych. Czyli to musiałaby być spora ilość spermy? Nie wystarczy kilka plemników zabłkanych na palcu? Wiem, że to infantylne pytania. Ale przyznaje się bo w sprawach seksu jestem nikim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powtarzam spokojnie, jesli sytuacja miala miejsce kilka minut po wytrysku, palce zostaly wytarte to tam juz plemników nie było. Plemniki zyja w nieprzyjaznym dla nich srodowisku tylko pare minut. Jesli to ma Ci pomoc wyobraz sobie ze przy normalnym wytrysku do srodka gdzie sa miliony plemnikow tylko jeden dociera do "Celu".
Co do ilosci spermy to musiala by ona byc widoczna na palcach ze tak powiem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sober



Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nawet nie był wytrysk tylko to co się wydziela przy podnieceniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tym bardziej spij spokojnie Smile To jest plyn z prostaty, on teoretycznie nie zawiera plemnikow jedynie na kilka sekund przed wytryskiem moga w nim pojawic sie plemniki. A jezeli nie bylo wytrysku to nie mamy o czym mowic Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cris0007



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Londyn
PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam i przepraszam za wtrącenie się w bardzo delikatny temat! Ale to co przeczytałem traszkę mnie zaszokowało albo jesteście drogie panie tak młode i po prostu musicie dorosnąć albo ktoś opuścił lekcje biologii? 

(Podkreślę tylko ze nie chce tu nikogo wyszydzać ani obrażać) Ale jest to dla mnie smutnie i zastanawiające…. ALE BARDZO WAM CHCĘ POMUC I OSTRZEC !

(Mam 22lata i jestem z dziewczyna 5lat i jest cudownie bez malucha) Może ktoś w końcu napisze to: KAŻDY KONTAK PUŁCIOWY NIEŚIE ZAGROŻENIE ZAJŚCIA W CIĄRZE ORAZ NARARZENIA NA POWIKŁANIA i CHOROBY!!!

1… Chłopak doświadczony/niedoświadczony nie jest w stanie zapewnić swojej partnerki iż nie wymknie mu się sytuacja z pod kontroli! Nasienie może się pojawić(w bardzo małej ilości) o wiele wcześniej przed wytryskiem i tak prawie zawsze jest gdy zabawa z partnerką trwa bardzo długo … ! Partner nie jest wstanie podczas dużego podniecenia (czym to jest kontakt pierwszy, drugi…) wyczuć ten moment bardzo popularna nazwa to „Przed wczesny wytrysk” Proszę uważajcie na zachęty i zapewniania chłopców (Bez zabezpieczenia) wynika to z ich nie wiedzy a także „męskiego Ja” wiem że w czasie takich zabaw trudno powstrzymać się i każdy powód jest dobry aby to zrobić chodźmy 1-secunde ale ta jedna sekunda staje się bardzo dużym problemem którym piszecie dziewczyny…

2… „Palcówka” jest bardzo przyjemna dla dziewczyn i bardzo podniecająca dla samego chłopaka ale tu stoi bardzo dużo zagrożeń nawet od samego normalnego współżycia… Tu jest bardzo ważna higiena osobista i niema co tu kryć większość chłopaków nawet o tym nie myśli aby umyć się a nawet nie mówiąc o dłoniach!!! (Widzę to po moich kumplach szkoda gadać!) Ich sposób to wylanie na siebie tone litrów perfum i tu jest najgorzej zapach jest ale co dalej … Bardzo pomaga płyny do higieny osobistej ( nawet te tanie pomagają – o czym także nie wiedzą – bo myślą ze to tylko kobieta potrzebuje tego …) gdyż pozwalają utrzymać „czystość” o wiele dłużej wiec porozmawiajcie ze swoimi partnerami bardzo delikatnie jak to u nich jest

A dlaczego już wyjaśniam…
Większość powikłań i oraz obaw jest przyczyną chorup lub infekcji nawet nie już ciąży. „Palcówka” może być nie bezpieczna gdy partner nie umyje lub nie zadba o paznokcie które bywają podczas zabawy jak skalpel które przecinają delikatna powierzchnie ścianki pochwy lub łechtaczki a zarazki pod paznokciami (czyli nie wystarczy umyć dłonie ale oczyścić paznokcie i oczywiste jest aby paznokcie były jak najkrótsze oraz opiłowane Bardzo ważne jest aby partner zaraz po skróceniu paznokci nie zabierał się za takie zabawy lepiej aby minęło pół dnia aby lekko odrosły)

W innym przypadku zarazki a nawet plemniki mogą się znajdować pod paznokciami które bardzo łatwo przy takiej zabawie wnikają w układ rozrodczy dziewczyny! Wynik tego są takie iż partnerka może czuć się po takiej zabawie źle, odczuwać bule brzucha, pieczenie podczas dawania moczu, opuchnięć. Przy zranieniach i infekcjach okres morze się przesunąć ale może to być mylące i wynik tego może być słodki boba!

Najlepiej w takich przypadkach kierować się OD RAZU DO SPECJALISTY NIE CZEKAJCIE! Wielu chorobom oraz ciąży można zapobiec w ciągu 24godzin od stosunku!

3… Moja rada to jeżeli decydujecie się na jaki kol wiek kontakt/ zabawa czy nie/ porozmawiajcie poważnie co by było gdyby, czy jesteście w stanie mu zaufać w 100000… % (nie w kwestii spół życia) ale prawdziwego wspólnego Zycie.

Co najważniejsze to wy ustalajcie ostre reguły, walka o wasze względy jest bardzo podniecająca i czym trudniej tym lepiej … ja jestem z moja pierwszą dziewczyna i wszystko odbywało się krok po kroczku i to było cudowne odkrywać tą jedyną po kawałeczku! POLECAM TAK WSZYSTKIM!

Wiem że bardzo łatwo zranić każdą z was i każda z was jest kochana na swój sposób ale pomście aby nie winna zabawa nie zamieniała się koszmar i troskę choć nie uważam że dziecko to katastrofa ale cos cudownego tylko pytanie czy dacie rade razem?

Pozdrawiam Krzyś z Londynu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakier_lubsko



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ponownie... już tu kiedyś pisałem i myślałem, że sytuacja się wyjaśniła ale jak widzę niestety chyba nie...
Moja dziewczyna czekała grubo ponad miesiąc na okres aż w końcu go dostała, a w między czasie miała też wymioty... Nie wiem czym mogą być spowodowane, miała co prawda sporo stresu ostatnio i tak sobie to tłumacze, ale już sam nie wiem. Najgorsze jest to, że jak mówi zrobiła sobie 3 test ciążowy i ten ostatni wyszedł pozytywnie Sad bo 2 ostatnie nie wyszły...
Zupełnie nie rozumiem co mam teraz myśleć. Nigdy się nie kochaliśmy, jedynie pieściliśmy i to w taki sposób "uważny" nigdy nie było wytrysku w okolice pochwy itp.

Kiedyś przeczytałem na forum, że jak już przyjdzie okres to wszystkie wątpliwości odnośnie ciąży powinny się rozwiać... a do tego czasem boli ją brzuch... A w takim razie co mi ktoś powie na wynik testu... ??

Błagam pomóżcie kto tylko się może na tym na poważnie znać bo ja już wariuje i nie mogę przestać o tym myśleć... te jej wymioty napawają mnie takim strachem, że już nie mogę przez to myśleć logicznie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kalakier faktycznie troche to zwile co piszesz wiec ja proponuje nie gdybac tylko leciec i zrobic test z krwi beta hcg, on wykaze na 100% czy ciaza jest... nie ma co rozmyslac tylko dzialac
pozdrwiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakier_lubsko



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a możliwe jest, że jak komuś się spóźnia okres i to ponad miesiąc, a do tego ma problemy z hormonami, bierze lub brał tabletki hormonalne to wynik testu może być różny np. pozytywny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, raczej nie. cyt:
Kod:
Pozytywny wynik testu mimo, że kobieta nie jest w ciąży, jest możliwy w przypadku:

    * przyjmowania leków przeciwdepresyjnych
    * okresu okołomenopauzalnego
    * chorób nerek
    * nadczynności tarczycy
    * usunięcia operacyjnego jajnika

Tylko specjalistyczne leki zawierające HCG (zwykle podawane w iniekcjach) mogą mieć wpływ na rezultat testu. Inne terapie oddziałujące na płodność oraz leki przeciwbólowe i pigułki antykoncepcyjne nie powinny zmieniać wyniku.

_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sądze ,że jeśli oboje partnerów wcześniej dotykało członka , który miał wtrysk albo wyszły śladowe ilości spermy a dłonie są mokre od spermy a potem partner pieści partnerce palcami pochwe albo Ona sama to myślę ,że zajdzie się. Zresztą nie wiem. Nie uprawiałam jeszcze stosunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 4 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group