Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe 99% tyko 100% Nie panikuj jak by tak sie w ciaze zachodzilo to by nie bylo problemu nizu demograficznego.... ehhh ta dzisiejsza młodzież Wink najpierw robi potem mysli a potem internet i panika....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za pomoc na prawdę dziekuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze kilka pytań :

- Jeżeli peeting " uprawiany "był w 2 dniu krwawienia a " okres " trwa dalej to mogę mieć PEWNOŚĆ, że wszystko jest wporządku Question

- Czy to prawda, że musi być wytrysk wewnątrz, żeby była ciąża Question

- Ile mogą przeżyć plemniki w pochwie podczas okresu Question

- I czy podczas " okresu " jeżeli są plemniki to podczas tego wycieku tej krwi miesiączkowej plemniki są usuwane Question

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam ! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas okresu nie można zajść w ciąże. Na kolejne pytania odpowiedz jest zbędna. Koniec kropka.
Co do tego czy musi byc wytrysk wewnątrz to nie koniecznie bo przy sprzyjających warunkach sperma która znajdzie sie w pobliżu wejścia pochwy też może zapłodnić.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedni mówią, że można inni mówią, że nie zdania są podzielone więc wolałem zapytać was bo widzę, że trzymacie tu wysoki poziom.. dlatego tutaj właśnie zapytałem.. dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ale nadal mam jakieś wątpliwości ale to po prostu panika nic więcej na prawdę dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz wątpliwości to najlepiej się zabezpieczajcie to pozwoli cieszyć się bliskością i oszczędzi zbędnego stresu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem wiem.. jednak takie coś miało miejsce pierwszy raz i stąd nie uwaga ale wydaję mi się, że dziewczyna po prostu spanikowała ale okres trwa dalej to raczej wszystko jest o.k ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pingwin2216 napisał:
Mam jeszcze kilka pytań :

- Jeżeli peeting " uprawiany "był w 2 dniu krwawienia a " okres " trwa dalej to mogę mieć PEWNOŚĆ, że wszystko jest wporządku Question

- Czy to prawda, że musi być wytrysk wewnątrz, żeby była ciąża Question

- Ile mogą przeżyć plemniki w pochwie podczas okresu Question

- I czy podczas " okresu " jeżeli są plemniki to podczas tego wycieku tej krwi miesiączkowej plemniki są usuwane Question

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam ! Smile


ODP1. Tak mozesz miec pewnac, dziewczyna musiala by miec bardzo krotkie cykle.

ODP2. No z tym to bywa różnie bo gdy dziewczyna ma dni plodne, a wytrysk nastapilby w okolicach pochwy, tzn mial kontakt ze sluzem kobiety, lub tez swieza sperma zostala by wprowadzona do pochwy to ciazy nie mozna wykluczyc, gdyz jakies ryzyko istnieje.

ODP3. W przyjajacych warunkach plemniki moga przezyc ok 3-4 dni w sluzie plodnym kobiety (nie podczas okresu), "czekajac" az do owulacji.

ODP4. Krew nie usuwa plemników. Nic z tych rzeczy.

Dodano po 24 sekundach:

tak wszystko ok Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra to ja się już nie martwie skoro ma okres nadal to jest o.k skoro wytarłem łapy albo je umyłem ( nie pamiętam dokładnie na pewno nie dotykałem jej pochwy świeżą spermą [ a po za tym na 100% je wytarłem jadłem potem kanapki ] ) teraz mam 100 % pewności.. o ile plemniki nie poczekają do czasu owulacji Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To musiala by miec plodny sluz (dni plodne) a ona miala krew. Nie panikuj! Pisałyśmy Ci ze szans na ciaze nie ma to nie ma.

Dodano po 43 sekundach:

NIkt by cie tu nie okłamywał, jak by było ryzyko to kazałbyśmy pędzić twojej dziewczynie do gina po tabletke "po", jesli od sytuacji nie minelo 72h.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Strona 36 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group