Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli zadnego krwawienia nie bylo no to raczej niemozliwe jest przerwanie blony dziewiczej... moze Twoja dziewczyna tez tak bardzo sie tym denerwuje i to dlatego te wymioty....

wedlug mnie to raczej ewidentnie nie wyglada na ciaze skoro to bylo tak jak opisales...

a teraz ja mam pytanie, okres spoznia mi sie okolo 10 dni, mam napiete podbrzusze <w ogole mi sie wydaje ze troche uwydatnilo sie podbrzusze>, praktycznie nie mam zadnej wydzieliny pochwowej, czasem tylko zauwazam jakis przezroczysty sluz ale nie mam pojecia skad to sie bierze... mialam male klopoty z miesiaczka ale to dawno juz, ostatnio byla dosc regularnie ok. 30 dni... ostatnia miala miedzy 25 a 29 pazdziernika i zaczyna mnie to niepokic. pisalam juz wczesniej ze byla sytuacja kiedy moglam przez przypadek spowodowac ze plemniki dostaly sie do pochwy <ale sama nie wiem czy to w ogole mozliwe> chyba panikuje ale szczerze powiedziawszy boje sie isc do ginekologa...
czy te objawy o podbrzuszu i dziwnym sluzie sa normalne dla stanu przedmiesiaczkowego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klakier jest mozliwosc ze tyle sie miesiaczka spoznia przez odstawienie tabletek... Jesli miales prezerwatywe gdy w nia wchodziles to mowy o ciazy nie ma. Wymioty to prwnie ze stresu. W piatek lekarz wam to samo powie Smile Uszy do góry Smile

Elisa666 podbrzusze zwykle przed miesiaczka sie uwydatnia tzn "wywala nas" jak to sie mowi potocznie. Wczesniej widocznie na to takiej uwagi nie zwracalas. Co do sluzu to radzilabym poczekac na kolezanki az sie wypowiedza. Jeśli zaś chodzi o wizytę u ginekologa to naprawdę nie ma się czego bać, popytaj kolezanek czy kogoś z rodziny czy mają jakiegoś dobrego, sprawdzonego którego będą mogły Ci polecić Smile Ewentualnie możesz zrobić test jeśli miało by Cię to uspokoić
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki mala mi:) bylam juz raz u ginekologa ale najadlam sie strachu ze szok. zreszta nie moze mnie zbadac "doglebnie" bo jestem dziewica xD a ten test jesli zrobie to zeby uspokoic swoja wyobraznie chyba bo watpie zeby bylo mozliwe to co sobie ubzduralam.. fakt mialam sperme na dloni ale ja umylam <kwestia ze nie pamietam czy tylko raz czy dwa razy> i poszlam zmienic podpaske bo mialam okres akurat.. i nie wiem czy jak sie nie podcieralam to przez przypadek nie wprowadzilam plemnikow ale w koncu byl papieer xD<tak, wiem ze to glupieee>

a co do Ciebie klakier to sama z doswiadczenia wiem ze jak dziewczyna mysli ze jakims cudem moglaby zajsc w ciaze to wyszukuje tych objawow Smile tak jak ja to podbrzusze:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Elisa666 jesli umyłaś ręce to napewno spermy juz nie było dlatego też nie ma szans na ciaże Smile Plemniki w nieprzyjaznym środowisku żyją bardzo krótko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki mała mi xD troszke sie uspokoilam:) ale jeszcze jakby mi ktos z tym sluzem to wyjasnil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiesz co oznacza sluz ?Neutral nie wiem jak ginekolog z Toba przeprowadzał wywiad.. a moze wcale tego nie zrobił.
po sluzie oceniasz czy masz dni płodne czy nie.
jesli jest taki jak kurze białko to znak ze sa dni płodne, dodatkowo jesli czujesz kłucie w okolicach jajnikow to oznacza ze owulacja sie zbliza wielkimi krokami - oczywiste jest ze w tym czasie trzeba bardzo uwazac (chodzi mi o sex) Razz.
natomiast jesli sluz nie ciagnie sie, to oznaka dni niepłodnych.
rozumiesz juz teraz? Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
takasobieja001



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z daleka
PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 4:20 pm    Temat postu: petting a ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Uprawialam z chlopakiem petting i niejestem pewna czy przypadkiem nie wprowadzil mi spermy palcami. To bylo trzy dni temu. Teraz ciagle jest mi nie dobrze i niewiem czy bym sie czyms strula czy to sa objawy ciazy. Prawdopodobnie juz od 3 dni mialam miec dni nie plodne ale u kazdego jest inaczej i mogly sie plodne przedluzyc. czy jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy? Prosze o szybkie odpowiedzi. To dla mnie bardzo wazne

---edited by Wind_Of_Hope---
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind of hope ale mi nie o to chodzilo bo to zalapalam... tylko przeczytaj wczesniejszy moj wczesniejszy post...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem o jaki chodzi...zacytauj. tak bedzie najlepiej Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakier_lubsko



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elisa666 powiem Ci, że moja dziewczyna zrobiła już ten test ciążowy ale wynik był nie ważny... teraz czekam jak zrobi drugi.

myślisz, że wynik testu mógł być spowodowany odstawieniem tabletek hormonalnych?

jeśli ktoś coś wie w tej sprawie proszę o głoś (nie o przypuszczenie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group