Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pobolewal mnie brzuch jedynie... zawroty glowy mam bardzo czesto ale to nie z tego powodu, ile musicie czekac zeby zrobic kolejny test?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakier_lubsko



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna teraz wybiera się do lekarza <w piątek ma wizytę> i zobaczymy co jej ta lekarka powie... ostatnio ciągle ją brzuch pobolewa ale przestaje... niby na okres ale okresu nie ma...

a na zrobienie testu już chyba nie jest potrzebne, myśle, że lekarka określi co i jak...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i prawidłowo... ja mam podobne objawy, znaczy pobolewa mnie brzuch jak na okres a okresu nie ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z uwagi przekroczenia 40 stron temat zamykam i zapraszam do dalszej dyskusji tutaj :
http://www.biomedical.pl/forum/viewtopic.php?p=69150#69150[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Strona 42 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group