Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on cierpliwosci Smile

dosia a wytrysk nastapil w tobie??
z analnym jest tak : jak wytrysk nastepuje w srodku to zwieracz odbytu sie zaciska i sperma nie jest w stanie sie wydostac chyba ze pujdziesz sie wypruznic ale jezeli wytysk byl na twoje narzady rodne to moglo nasienie dostac sie do pochwy... piszesz ze wytarliscie sie recznikiem czyli sperma byla w okolicach pochwy czy nie ?? a ktory to byl twoj dzien cyklu??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dosia



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak wytrysk był we mnie.. ale potem okolice odbytu były wikgotne i boje sie ze sperma mogła sie przedostac do pochwy:/ to był jakis tydzien po miesiaczce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dosia moim zdaniem nikle szanse na zajscie w ciaze Smile badz spokojna[/b]
Powrót do góry
zawstydzona??



Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Międzychód
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy moim zdaniem stres przyśpiesza miesiączke Cool zakręcona

prosze pisac text normalna czcionka. pogrubiona i wiekszego rozmiaru jest przeznaczona dla moderatorow! ---edited by Wind_Of_Hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba raczej opoznia ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
duszeq2



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 2:37 pm    Temat postu: Boję się :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uprawiałam peeting z chłopakiem w 7 dniu cyklu. Od 6 miesięcy mój cykl ma 28 dni, więc to chyba dzień niepłodny? W terminie pojawiła się miesiączka, zdaje mi się, że była normalna, choć było dużo krwi ze śluzem, nie pamiętam czy były skrzepy. Jednak niepokoi mnie wiele objawów... Ciągle burczy mi w brzuchu, czuję skurcze i mi się odbija, do tego powiększony brzuch Sad Byłby to już 6 tydzień Sad Poza tym trochę piersi mnie pobolewają. Za 6 dni mam mieć okres, ale się boję Sad Poradźcie coś Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no przeciez miesiaczke mialas to czemu sie stresujesz?? a piersi bola bo okres sie zbliza wiec spokojnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
duszeq2



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 3:29 pm    Temat postu: Boję się :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale przecież można mieć krwawienie będąc w ciąży! Moje trwało tak jak zwykle 5 dni, no może dzień dłużej niż zwykle. Myślisz, że to niemożliwe, żebym była w ciąży, jeśli miałam okres w terminie? Sama nie wiem, te objawy... Czuję takie dziwne napięcie w brzuchu, kurde a to nie jest normalne Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sie ciesz dziewczyna, bo moja dziewczyna nie ma okresu juz 8 dzien ... nie wiem czy to dlugo, czy niedlugo ... ale to jest naprawde straszne... a tylko czasami ma objawy zblizajacego sie okresu ... hmm co Ty/ Wy na to? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
duszeq2



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 4:18 pm    Temat postu: Boję się :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie wiem... Jakoś się nie mogę cieszyć. Ta myśl, że mogę być w ciąży ciągle mnie prześladuje. A najgorsze jest to, że w poniedziałek wyjeżdżam, a dowiedziałam się w ostatniej chwili, a dziś już nie mam gdzie kupić testu. Chyba umrę do poniedziałku Sad
On: a masz powody wogóle żeby się martwić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group