Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elisa666 napisał:

a teraz ja mam pytanie, okres spoznia mi sie okolo 10 dni, mam napiete podbrzusze <w ogole mi sie wydaje ze troche uwydatnilo sie podbrzusze>, praktycznie nie mam zadnej wydzieliny pochwowej, czasem tylko zauwazam jakis przezroczysty sluz ale nie mam pojecia skad to sie bierze... mialam male klopoty z miesiaczka ale to dawno juz, ostatnio byla dosc regularnie ok. 30 dni... ostatnia miala miedzy 25 a 29 pazdziernika i zaczyna mnie to niepokic. pisalam juz wczesniej ze byla sytuacja kiedy moglam przez przypadek spowodowac ze plemniki dostaly sie do pochwy <ale sama nie wiem czy to w ogole mozliwe> chyba panikuje ale szczerze powiedziawszy boje sie isc do ginekologa...
czy te objawy o podbrzuszu i dziwnym sluzie sa normalne dla stanu przedmiesiaczkowego?

prosze i przepraszam za klopot xD
klakier jak to niewazny wynik??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Elisa666 a robilas test?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakier_lubsko



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak wyszło... jest taka możliwość no przecież mi nie skłamała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki anty i ich odstawienie nie mają wpływu na wynik testu
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakier_lubsko



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to nie byly anty tylko hormonalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki na uregulowanie okresu np. duphaston, luteina, femoston itp jak również tabletki anty brane często na uregulowanie okresu nie mają wpływu na wynik testu ;p
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie robilam testu.. nie wiem czy w ogole jest sens robic.. <same przeczytajcie to na poprzedniej stronie opisalam> chodzi mi tylko o ta wydzieline... bo jestem przed okresem <spoznia sie ale spoko>, mam napiete podbrzusze i ten dziwny sluz... nie wiem czy to normalne..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elisa666 napisał:
a teraz ja mam pytanie, okres spoznia mi sie okolo 10 dni, mam napiete podbrzusze <w ogole mi sie wydaje ze troche uwydatnilo sie podbrzusze>, praktycznie nie mam zadnej wydzieliny pochwowej, czasem tylko zauwazam jakis przezroczysty sluz ale nie mam pojecia skad to sie bierze... mialam male klopoty z miesiaczka ale to dawno juz, ostatnio byla dosc regularnie ok. 30 dni... ostatnia miala miedzy 25 a 29 pazdziernika i zaczyna mnie to niepokic. pisalam juz wczesniej ze byla sytuacja kiedy moglam przez przypadek spowodowac ze plemniki dostaly sie do pochwy <ale sama nie wiem czy to w ogole mozliwe> chyba panikuje ale szczerze powiedziawszy boje sie isc do ginekologa...
czy te objawy o podbrzuszu i dziwnym sluzie sa normalne dla stanu przedmiesiaczkowego?


Ten śluz nie jest dziwny tylko całkiem normalny. Sugeruje iż masz cykle owulacyjne. Myślę ze wszystko jest ok i nie jesteś w ciąży, a napięte podbrzusze jest oznaką zbliżającej się miesiączki...Jak ma Cie to uspokoić to zrób test ciążowy.

Pozdrawiam
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ech, masz racje:) dziekuje serdecznie:) mam nadzieje ze pojawi sie miesiaczka:) to dopiero 10 dni <zdarzalo sie ze nie mialam miesiac albo dwa:)> jeszcze raz dzieki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakier_lubsko



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elisa666 napisał:
zdarzalo sie ze nie mialam miesiac albo dwa:)


słuchaj a miałaś jakieś dolegliwości jak nie miałaś tego okresu przez 2 miesiące?

bolało Cię coś, jakieś zawroty głowy, wymioty itp?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Strona 41 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group