Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.3)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lilwomen



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 5:29 pm    Temat postu: Brak okresu - plamienie! Pilne! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mam nastepujacy problem. Uprawialam z chlopakiem petting, kochamy sie rowniez, ale rzadko i tylko po okresie przy uzyciu prezerwatywy. Mniej wiecej od ponad tygodnia bardzo bola mnie piersi, pozniej zaczelo mnie bardzo bolec podbrzusze, mialam uczucie jakbym miala dostac okres. Od wczoraj wystapilo u mnie plamienie, leci tego bardzo malo, ale najbardziej niepokoi mnie fakt, ze powinnam wczoraj dostac okres. Jesli chodzi o petting to jestem pewna, ze raczej nie doszlo do zaplodnienia poniewaz zawsze moj chlopak myje rece, tak samo jak i ja, oraz nie dotyka sie po wytrysku, ani podczas pettingu. Ja rowniez po wszystkim ide od razu myc rece, wiec nie ma szans, zeby doszlo do czegos. Tak samo jesli chodzi o seks, wszystko robimy zaraz po okresie w dni nieplodne, uzywamy prezerwatyw, zawsze tez sprawdzamy po stosunku czy guma jest cala. Bardzo prosze o pomoc, bo doslownie zwariuje. Najbardziej obawiam sie tego, ze juz od dluzszego czasu bola mnie te piersi, a zazwyczaj bola mnie tydzien przed, a teraz juz jest ponad 10 dni. Bardzo prosze o pomoc! ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to w ciazy nie jestes o ile tym sie marwtisz:) z bolem piersi roznie bywa... mnie czasem tez z byle powodu bola albo kupe czasu przed okresem ale zazwyczaj to jest tak 7 dni przed.... najlepiej byloby jakbys wybrala sie do ginekologa i powiedziala co i jak.... Smile lekarz na pewno cos zaradzi Smile a te palmienia to moze okres ci sie zaczyna ale tego to nikt ci nie pwoie musisz sie przebadac u lekarza Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lilwomen



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm dziwi mnie tylko ten fakt, ze nigdy jeszcze nie mialam zadnego plamienia. Kocham sie z chlopakiem od Lipca tamtego roku. A co do ginekologa to jeszcze ani razu nie bylam, wiec obawiam sie troche tego, po za tym nie wiem czy to trzeba isc do prywatnego czy do panstwowego? Ogolnie opcje lekarza to odpuszczam sobie, bo boje sie, moze jakies rady jeszcze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lilwomen



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

25 wyswietlen i tylko 1 odpowiedz? Crying or Very sad Blagam o odpowiedz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lilwomen a czego sie obawiasz??? ciazy??
Moim zdaniem nie masz powodu, bardzo dobrze sie zabezpieczacie i uwazacie wiec napewno wszystko jest o.k. Wink
Mnie tez roznie bola piersi,raz wczesniej, raz pozniej ,napewno nie masz powodu do niepokoju Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lilwomen



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope -> najbardziej obawiam sie tego, ze te piersi mnie bola juz tak dlugo.

Po za tym ciekaw jestem jeszcze jednej rzeczy, mianowicie tego bolu podbrzusza i uczucia jakbym miala dostac okres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli miewasz bole podbrzusza to znak ze nadchodzi, uwierz ze napewno jest wszytsko w porzadq, i na dniach powinnas dostac. TRoche wiecej entuzjazmu Wink i zaufania.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lilwomen



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwne jest to ze jeszcze dwa, trzy dni temu bol mnie bolal praktycznie caly dzien non-stop, a teraz mam w ciagu dnia z kilka razy tylko chwilowe bole i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nic ..ja tez tak miewałam ..czułam jednego dnia jakbym juz miała dostac a tu okazalo sie ze jednak nic nie było i dopiero za 2-3 dni dostałam.
Wiecej nowego nic nie napisze ,bo jzu chyba cala wiedze Ci przekazałam.
Pozostaje Ci czekac cierpliwie.
Pozdrawiam
Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lilwomen



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Ci bardzo za odpowiedzi, na prawde podnioslas mnie na duchu!

Najbardziej obawiam sie tylko tego plamienia, w zyciu tak nie mialam, a wszedzie jak czytam w internecie to plamienie = ciaza. Czy to prawda? Odpowiedz mi tylko na to ostatnie pytanko i daje Ci juz swietny spokoj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group