Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vanillasky



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 1:27 pm    Temat postu: petting i ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spóźnia mi się okres cztrey dni, a to jest bardzo rzadkie:/ około tygodnia temu uprawiałam peting z chłopakiem czy to jest możliwe że jestem w ciąży?

---edited by Wind_Of_Hope---
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zalezy co dokladnie robiliscie i czy mialo to miejsce w dni plodne oraz czy byl kontakt ze sprema....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minio1



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzy dni po okresie kochałam sie i facet troche za późno wyciągnoł przynajmniej tak mu sie wydaje bo duża czesć spermy wylądowała na łóżku. wogóle jakie to były dni płodne czy niepłodne? odpowiedzcie czy mam sie odawiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 1:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie pisz kilku podobnych postów.Forum to nie śmietnik.

A co do pytania o dni płodne czy niepłodne, to zależy od tego ile trwał u Ciebie najkrótszy i najdłuższy cykl w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jeden cykl trwa od pierwszego dnia miesiączki do dnia poprzedzającego następną.

Jak podasz te informacje będzie można to określić.

----

Zrób test ciążowy po 14 dniach od stosunku. I idź do ginekologa po tabletki skoro nie używacie prezerwatyw. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną.


I nie pisz kilku identycznych postów bo zaśmiecasz forum...



troche bałaganu sie zrobiło, ale juz staram sie ogarnać Wink przeniosłam przyłączyłam. emilka

_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vanillasky



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no kontaktu ze spermą nie było chyba, ponadto ostatnio mam same napięcia i stresy, więc sama nie wiem ale pierwszy raz od dwóch lat mam taki przypadek i nie wiem co zrobić, bo nigdy nie spóźniał mi się okres:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to idź do ginekologa... Tak jest najprościej, poza tym wszystko będzie wiadomo od razu:)


Dzięki emilko za zrobienie porządku Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakier_lubsko



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dzisiaj dowiedziałem się jeszcze ze miała raz wymioty... błagam powiedzcie ze to nie ciąża... proszeeeeee......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

klakier_lubsko napisał:
Nie było między nami takich sytuacji, że członek wszedł w nią choć mógł się przypadkiem czasem dotknąć ale nie był wilgotny a tym bardziej nie miał na sobie spermy lub tej substancji która się wydobywa przed. proszę o pomoc.


Klakier powiedz mi w takim razie jak miało dojść do zapłodnienia i czym i gdzie? Skoro wytrysku nie miałeś w ogóle, i członek również był suchy. zastanów się co miało zapłodnic Twoją dziewczynę? Smile
Wymioty mogą być nawet ze stresu i ze zdenerwowania. Radzę spokojnie iść do ginekologa aby przepisał coś na wywołanie miesiączki, bo jej brak napewno wynika z odstawienia tabeletek, a organizm ma problem powrócic do pierwotnego stanu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vanillasky



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja dostałam upragniony okres wraz z kacem noworocznym i nudnościami:/ także lepiej jak go wcale nie było. No ale i tak musze się udać do lekarza, bo strasznie mnie rwie brzuch, że można oszaleć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakier_lubsko



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi tak właściwie to może i członek wszedł w nią ale wtedy na pewno był w kondonie... a poza tym tylko "trochę" bo nie była na tyle rozluźniona żebym mógł wejść dalej a może mi się tylko wydaje że w nią wszedłem bo jest dziewicą... a opór był spowodowany błoną dziewiczą? a może właśnie była dziewicą... do tego momentu... Sad

co sądzisz..??

jak próbowałem w nią wejść <w kondonie> to praktycznie nie mogłem bo przy każdej próbie bardzo ją to bolało więc od razu przestawałem...

ps. lekarza ma w piątek a wczoraj znowu wymiotowała... to już chyba ze 3 raz

boję się już na maxa... 3x wymioty, czasem nudności i prawie już miesiąc spóźniania się okresu? a do tego mówi, że chyba przytyła 1,5kg... czy to wszystko przez tabletki?

we wtorek postanowiliśmy zrobić test ciążowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 39 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group