Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on przestan wkołko pytac co my na to. dostałes juz odpowiedz. wiecej nic ne mozna zrobic.

prosze nie pisac kolejny raz tego samego.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

duszeq ale sama napisalas ze okres byl w terminie i trwal tak jak zwykle wiec nie ma mowy o ciazy... w ciazy wystepuja plamienia i nie trwaja tyle co okres.... a to napiecie w brzuchu to pewnie zblizajacy sie okres... nie stresuj sie bo sie opuzni....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
duszeq2



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 8:48 pm    Temat postu: Boję się :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę mnie uspokoiłaś, ale i tak mnóstwo wątpliwości. Mam nadzieję, że te dolegliwości to faktycznie przed okresem, choć nigdy takich nie miałam. Może to z tego stresu Sad Teścik i tak zrobię, ale dopiero w poniedziałek, jutro nie mam gdzie go kupić. Nie wiem co zrobię jak wyjdzie pozytywny Sad Kurde chyba za dużo się naczytałam o krwawieniach w ciąży Sad
3maj się cieplutko Smile Dzięki za rady Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalek



Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 29, 2008 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc mam takie pytanie.

Uprawiałem z dziewczyna pieszczoty.

Miałem ubrane majtki i spodenki doszło do wytrysku. Dziewczyna miała ubrane równiez majtki.
Siedziała chwile na mnie.
Co prawda przesiakły mi ledko spodenki. Ale dziewczyna nie miała mokrych majtek ani nic nie czuła mokrego.

Czy moze dojsc do zapłodnienia ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Cze 29, 2008 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma mowy o ciazy.
Powrót do góry
lalek



Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 29, 2008 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jesli to były stringi

oczywiscie nie koronkowe tylko normalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 29, 2008 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i co z tego? moze byc nawet scierka czy chusteczka haftowana Razz buehe. plemniki przez materiał nie przejda.
ciazy nie ma.
koniec . Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalek



Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 29, 2008 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale przez zaden materiał ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Nie Cze 29, 2008 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

One potrzebują wilgotnego środowiska żeby się poruszać a cała wilgoć wsiąka w materiał i nieprzechodzą... Bynajmiej mi sie tak wydaje, no i ciąża przez majtki niemożliwa, chyba że byś sobie majtkami obwinoł zamiast gumki. Nie no poważnie naprawde niema mowy o ciąży i czasami niemów swojej dziewczynie o takich obawach bo jeszcze ona zacznie panikować wtedy stres i przesunięcie okresu i wtedy wogóle będzie panika. Musiał bys sperme przenieść na palcu do jej pochwy i ona musiała by mić płodne, niewspominając już o reszcie czynników jakie musiały by zaistnieć.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Nie Cze 29, 2008 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem w 18 dniu cyklu, od ostatniego stosunku minal tydzien. mam zimne poty, mdlosci i klujacy bol lewego jajnika, czy to sa objawy wczesnej ciazy???kiedy moge zrobic test??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 4 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group