Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.9 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewerka



Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj....nie chodzi o ten czy tamten stotunek tylko poprostu dość często strasznie boli mnie w dole brzucha Sad i jakaś dziwna wydzielina sie ostatnio pojawiła...a tak poza tym to moja pierwsza wizyta u gina Embarassed fatalnie sie czuje..
dzieki za wszystko
pozdro Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rogas18



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Otóż chciałem poinformować,że....moja kobieta dostała okres Very Happy i aż mi łzy poleciały Embarassed Wychodzi na to,że jej cykl twał 26 dni więc tak na chłopski rozum ma na przemian ok 27 dni i 31 dni.Wy kobiety to jesteście jakieś dziwne hihi.Dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rogas no widzisz Smile moze i jestesmy dziwne ale bez nas byloby dziwnie.. Razz nastepnym razem uwazajacie zeby nie bylo stresu, pozdrawiam
Powrót do góry
rogas18



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
moze i jestesmy dziwne ale bez nas byloby dziwnie.. Razz

Kochane jesteście przede wszytskim Wink
Cytat:
nastepnym razem uwazajacie zeby nie bylo stresu, pozdrawiam

"Najśmieszniejsze" jest to,że w sumie nie miałem się czym martwić he coś mi się w główce uroiło-ale refleksje są...oj są Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rogas18



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jeszcze raz ja...Otóż dostałem telefon,że to chyba fałszywy alarm bo troche sie pokazało o 19 i teraz jest cisza Sad Co to może oznaczać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasem tak bywa:) napewno sie "rozkapie" na dobre Wink Spokojnie Smile Jak juz zaczelo to napewno okres bedzie Smile Czasami tak jest ze najpierw jest troszke potem przerwa a potem to juz na dobre .... Smile Pozdrawiam i nic sie nie boj Smile Zreszta poczekaj na odp. innych Smile ale wiem z wlasnego doswiadczenia ze tak sie czasem dzieje... Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja takze mowie z wlasnego doswiadczenia ze ciotka rozleje sie na maksa Smile tylko potrzebuje czasem na to wiecej czasu.. bedzie ok - zobaczysz
Powrót do góry
smutna2255



Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 11:48 pm    Temat postu: Proszę o Pomoc ciąża??!?!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uprawiałam petting penis byl pocierany o moja Ci*** nie nastapil wytrysk ale plyn mogl sie wydostac mam nadzieje ze nic nie wplynelo we mnie nie czulam ...Strasznie sie obawiam ciazy.. 2dni po tym pojawila mi sie miesiaczka mam je niregularne takze chyba 2dni przed to sa chyba nepłodne..??Nie uprawialam nigdy seksu waginalnego.lecz blone chyba mam przebita.Obawiam sie ciazy...Po ilu dniach powinanm zrobic test.Jakie bylo zagrozenie>prosze blagam, was doswiadczonych o odpowiedzi:( a i jeszcze odczuwam swedzenie u wejscia do pochwy podczas oddawania moczu swedzenie...fuj moz eto dodtkowo jakis syf...?BLAGAM O WYPOWIEDZI

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze w odp. miejsce, pzdr. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smutna2255 smutna jesli nie doszlo do wytrysku to ciazy nie bedzie , bo skad? Smile potem pojawil sie okres wiec powinny to byc dni płodne. radze sie nie stresowac Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 12:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test po około 12 dniach ale w tym wypadku szkoda wydawać 15 zł;] lepiej isc do kina;] bo ciązy i tak nie ma;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Następny
Strona 44 z 46

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group