Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.9 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45, 46  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sonia27, a mialas niezabezpieczony stosunek Question zacznijmy od tego pytania.. Jak tak to opisz krotko sytuacje bo tak to ciezko jest cos napisac Rolling Eyes

agaaaaaaaaaa, no.. dziwna sytuacja. Ale raz sie spotkalam z takim czyms. Moja kolezanka tez za duzo wypila itp i obudzila sie rano przy swoim facecie. Ale na szczescie nic sie nie stalo. i bylo tylko calowanie i pieszczoty (macanko) Confused Powiem tylko tyle ze ona odrazu poszla do gina po tym zdarzeniu Exclamation naprawde nic nie pamietasz.. Rolling Eyes



----edited by emilka-----
dodałam do wypowiedzi imiona, zeby wiadomo było, do kogo się odnoszą i połączyłam oba posty aby nie były jeden pod drugim;)
Powrót do góry
sonia27



Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miesiaczke mialam 4 grudnia normalna potem dostalam 1 stycznia o godzinie 22 wieczorkiem trwal cale 2 dni dzis tylko mala plamka brazowego sluzu cykle mam co 27,28 albo nawet co 30 staranka byly od 8grudnia do nastepnej @ wiec szanse sa ale miesiaczka krotka ale byla normalnie mam 4dni jak mysklicie dziekuje i przepraszam ze zawracam glowe pozdrawiam


moze sie nakrecam ale dziekuje za odpowiedz pozdrawiam trwal teraz 2 dni w grudniu 4 dni pa Smile


Ostatnio zmieniony przez sonia27 dnia Pią Sty 04, 2008 11:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze szanse na ciaze sa nikle skoro dostalas normalnie okres Confused tym bardziej ze byl on 4 dni..ale moze zrob test i bedziesz wszycho wiedziala Question Smile pozdrowki Cool
Powrót do góry
xButterfly22x



Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 11:35 pm    Temat postu: Czy mogłam zajsc w ciaze? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo prosze o odpowiec.
No wiec 17 grudnia zjadłam ost tabletke.
Potem mnialam okres.
Od 22 grudnia do 31 Wspólzylam z chlopakiem całe 9dni.
Czy jest szansa na to ze jestem w ciazy ? Zrobiłam test ale wyszedł negatywny czy to za wczesnie?? Kiedy powinnam go zrobic zeby była pewna? Wiem ze powinnam poczekac do dnia kiedy powinnam dostac okres. Ale same rozumiecie ze sie niecierpliwie.
Od 3 dni boli mnie brzuch, niewiem czy co jest spowodowane ciaza czy moze dlatego ze niebiore juz tabletek.
Pozdrawiam was cieplutko i czekam na odp z gory serdecznie dziekuje!

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze w odp. miejsce. Smile pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co mi wiadomo to jak sie bierze tabsy to w przerwie na okres tez sie jest chronionym..9 dni wspolzyłas do konca? i bez zabezpieczenia? test robi sie po 12 dniach od stosunku :)wg mnie wszystko jest ok, ale na tabsach sie nie znam Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale od 25 grudnia do 31 jak nie zaczęłaś kolejnego opakowania, to mogła wystąpić owulacja i mogła wrócić płodność. co prawda tak od razu po odstawieniu to różnie z tym bywa, ale siakieś tam szanse są. test zrób pod koniec przyszłego tygodnia.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorotinha



Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 3:19 am    Temat postu: mozliwe ze to ciaza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, witam serdecznie, mam kilka pytanek zwiazanych ze wczesnymi objawami ciazy. 1-od jakiegos tyg czuje klocie w podbrzuszu, nie jest to bolesne, ale nigdy wczesniej tego nie czulam.2 temp w pochwie jakos od 5 dni jest powyzej 37, mierze rano zawsze jak wstaje, i jeszcze 3- dookola moich sutkow pojawilo sie cos jakby popekane naczynka krwionosne.Czuje sie rowniez zmeczona. Chcailabym wiedziec, poniewaz naczytalam sie o wczesnych objwach ciazy, ale nie zawsze podawane sa chyba wszystkie i wszedzie.Chcialabym, aby ktos wypowiedzial sie na ten temat, jak powinnam na to reagowac, czy mozliwe jest, ze jestem w ciazy?aha, dodam, ze jestm 4dni przed okresem, 3 miesiace temu odloylam tabletki, ktore bralam 6miesiecy.czekam na komentarz.bardzo tez bym sie cieszyla gdy jakis lekarz, rowniez mi odpisal. pozdrawiam.

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze w odp. miejsce. pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dorotinha na Naszym forum nie ma lekarzy, jak juz to osoby ktore jeszcze sie kształca Smile. Odstawiłas tabsy i rozumiem ze przytulanka były czeste i do konca tak? byc moze trafilas na owulacje Smile bo po tabsach nie wiadomo kiedy ona wypadnie. Jesli sie udalo to gratuluje. Zamiast gdybac czy jestes w ciazy czy nie zrob test- jesli minelo 12 dni od stosunku to wynik powinien byc prawidlowy. pzdr. Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewerka



Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki ogromne dzewczyny!!!
wiecie, w srode mam umówiona wizyte u ginekologa...myslicie ze gdyby doszlo do zaplodnienia to juz bedzie cosik widać????
3majcie sie mocno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewerka a co ma byc widac? Smile przeciez do wytrysku nie doszlo. Smile ile czasu juz minelo od stosunku? nie za wczesnie na wizyte u gina? pzdr Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45, 46  Następny
Strona 43 z 46

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group