Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.9 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezradnaa



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ufff... jak to milo uslyszec Very Happy
dziekuje bardzo emilko Very Happy od razu mi lepiej, moja bohaterka jupi Very Happy
a ten bol (ciagle mnie kuje cos Crying or Very sad , co to moze byc? przeziebienie, a moze to w zwiazku ze zblizeniem?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro to był Twój pierwszy raz to prawdopodobnie dlatego. mogą kłuć też ze stresu i napięcia, choć ja obstawiam to pierwsze.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bezradnaa



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje, bardzo mi pomoglas Very Happy
pozdrawiam serdeczenie
uff.. tez mi sie wydaje ze to przez stres bo strasznie sie balam, ze to od ciazy moze byc, ehh ta niewiedza..
milego zycze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

foxy moim zdaniem rowniez jest wszystko ok Smile czekaj cierpliwie na ciotke albo zrob test jutro rano. Wynik bedzie na bank prawidlowy Exclamation pozdrowki
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46
Strona 46 z 46

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group