Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.9 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedz mi tylko czy mialas dni plodne??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
????
Gość









PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam problem.5 lipca dostalam okres trwal on krotko bo 4 dni a zawsze mam tydzien.teraz gdzies tydzien po okresie mam brazowy sluz.uprawial petting z chlopakiem ale robimy to juz od roku i zawsze uwazamy.czy moze to byc spowodowane tym ze okres byl krotki wiec teraz wydobywaja sie jego resztki.dodam ze ostnio przezylam stresujaco podroz.syszalm ze zmian barwy sluzu to objaw ciazy pomozcie mi.bo moze wpadlam w paranoje
Powrót do góry
ODPOWIEDZCIE MI!
Gość









PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 10:42 pm    Temat postu: pytanie! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc!
mam pytanie ile dni wam sie spozniaj okres po pierwszym razie?

prosze o odpowiedz

pozdrawiam
Powrót do góry
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie to po pierwszym razie tak sparalizowalo , ze nie mialam okresu bardzo dlugo(nie pamietam dokladnie?)udalam sie do ginekologa dostalam luteinke i przyszedl okresik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Joey
Gość









PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 9:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja wlasnie czekam.. Jutro powinnam dostac. Od kilku dni pobolewaja mnie jajniki - mam nadzieje, ze okres sie zbliza a nie ciaza. Mysle ze jestem tak zestresowana, ze mi sie wszystko opozni na bank. Wczoraj bylam u lekarza, zrobil mi usg brzucha bo mnie cos ostatnio boli i wszystko ze mna ok..Mozliwe ze to bole z nerwow. Kazal mi sie przede wszystkim uspokoic ( i smial sie jak mi zmierzyl cisnienie bo chyba niezle mi skoczylo Wink ). Wiem jedno, jesli dostane ten okres, zaraz lece do ginekologa po jakies hormony. Nie chce co miesiac przezywac czegos takiego jak teraz.
Powrót do góry
sarun3



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanko!ostanio z chlopakiem robilismy to bez zabezpieczenia!!gdy go wyjmowal zauwazylmy przezroczysty plyn!!bardzo sie boje za 2 3 dni mam dostac okres!ale jak nie dostane??czy moglo dojsc do zaplodnienia??jak tak to na ile tak porcent??prosze piszcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przed miesiączką są dni niepłodne, chyba że masz nieregularne miesiączki...

Wydaje mi się, że nie masz się czym martwić, bo widzę że znasz datę kolejnej miesiączki. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dona101



Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 2:36 pm    Temat postu: czy jestem w ciąży;(? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!! mam pytanie;( bo wspołzyłam z chłopakiem pierwszy raz byłam dziewicą i on się spuscił do srodka nie miał zabezpieczenia;( czy to jest pewne ze jestem wciąży;(????miałam wtedy chyba pierwszy dzień płodny;( strasznie sie boje ze jest to pewne ze tak;( prosze o szybką odpowiedz;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to byl dzien plodny to ciaza jest mozliwa.
Wczesniej nie myslalas o antykoncepcji jesli to byl twoj pierwszy raz?
Od stosunku odczekaj minimum 6 dni i kup w aptece test wczesnociazowy, radze tez test powtorzyc w okresie przypadajacym na kolejna miesiaczke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelin



Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrob jak najszybciej test ciazowy:) mnie tez to jutro czeka...Smile nie martw sie moze bedzie dobrze....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Następny
Strona 2 z 46

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group