Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.9 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotinha



Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 1:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki, ze odpowiedzials mi. wind of hope.Chcailabym sie jednak dowiedziec, czy moge to traktowac jako zekome objawy? okresu jeszcze nie mam, powinnam dostac 8 stycznia, kochalismy sie w moj dzin plodny. tabsow juz nie biore od 3 miesiecy.Test robilam- wyszedl negatywny, troche sie raczej posieszylam z tym testem.No zobaczymy. a czy w ogole ktos sie orietuje jak zmienia sie temp w pochwie? znaczy czy sie utrzymuje 37 jesli to ciaza i przez jak dlugo, oraz czy spada jesli to nie ciaza i kiedy? prosze dajcie znac:) pozdrwionka apappap Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 2:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli przez przynajmniej 16 dni temperatura jest podwyższona ok. 37 i wyżej to jest szansa że doszło do zapłodnienia, ale to nie jest wystarczający objaw ciąży. jednak może coś tam sugerować Wink spada dopiero albo przed samym okresem (1-2 dni) lub dopiero w 1-2gim dniu miesiączki (w przypadku braku ciąży).

ale trochę nie w temacie jesteśmy ;P

_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kinga m



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 2:17 pm    Temat postu: czy to ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

biore tabletki antykoncepcyjne ale o jednej zapomniałam i zamiast wziąść ją o 20.00 danego dnia wzięłam ją po 12h a tego dnia współżyłam, nie przerwałam cyklu tylko po skończeniu jednego opakowania odrazu zaczęłam następne ale pod koniec tego pierwszego zaczęłam dostawać ciemnych upławów. co to znaczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

której tabletki zapomniałaś? z ostatniego tygodnia pewnie?
upławy zabarwione krwią to normalna sprawa i nie ma sie czym martwić. niektóre dziewczyny tak reagują a niektóre po prostu nie mają ani okresu ani plamień przy łączeniu opakowań, ale to nic złego jak się pojawiły.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foxy



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem, w ciagu ostatniego miesiaca kochalam sie ze swoim chłopakiem pare razy ale za kazdym razem byl to bezp. seks( w prezerwatywie) nie zauwazylismy zeby pekla czy cos... ale teraz sie martwie poniewaz powinnam juz dostac okres, a jeszcze go nie ma, mam obolałe piersi i "mokro" jak zawsze przed okresem, ale mierzyłam temperature i wynosi ona az 37,5 stopnia, wyczytalam ze moze to byc jeden z objawów ciąży, wiem ze moze troche panikuje ale strasznie sie boje mam 19 lat i to jeszcze nie moj czas zebymiec dzidziusia, prosze bardzo o szybka odpowiedz, co myslicie na ten temat, z teoretycznego punktu widzenia nie powinnam byc w ciąży ale okresu jeszcze nie ma! w sumie mam pierwsze objawy jak by sie zblizał ale... zaczyna mnie pobolewac brzuch a okresu nie ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yhm no wiesz ciężko powiedzieć, ale skoro prezerwatywy były ok, no to nie ma powodów aby sie martwić, a zwracałaś uwage może na dni płodne, niepłodne ? masz regularne cykle? ile dni sie wogóle ma miesiączka spóźnia? moze test ciazowy rozwieje Twoje wątpliwości jeżeli mineło 12 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foxy



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam regularne cykle po 31 dni, spoznia sie 2-3 dni mam nadzieje ze to wszystko to objawy nadchodzacej miesiaczki a nie ciazy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewenie tak:) wiec pozostaje poczekac jeszcze pare dni:) bezstresu bo to pogorsza sprawe:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bezradnaa



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 7:27 pm    Temat postu: sylestra, a po sylwestrach problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
pisze do Was bo mam maly problem, a raczej mala panike
W sylwestra bylam na imprezie, jak chyba wiekszosc, a ze biore tabletki antykoncepcyjne to glupio zrobilam bo biorac je na imprezie popilam je alkholem (piwem dokladniej).
Nastepnie kochalam sie ze swoim chlopakiem, a ze bralismy goraca kąpiel i pilam alkohol to nie pamietam wszystkiego, przez goraca wode bardziej mnie wzielo.
NIe bede przeciagac i przejde do senda sprawy.

W dniu kiedy sie kochalismy (to byl moj pierwszy raz) rozpoczelam nowe opakowanei tabletek bo to byl piewszy dzien po tym jak skonczyl mi sie okres. Łyknęłam je o 22 tak jak zwykle, a kochalismy sie gdzies ok 2 w nocy. Nie stosowalismy zabezpieczenia oprocz oczywiscie tabletek.

Moje pytanie czy biorac tabletki regularnie (juz 3 opakowanie zaczelam) popijajac je alkoholem moglam oslabic jej wchlanianie, a nic nie jadlam i czy kochajac sie w pierwszym dniu po okresie moge miec jakies ryzyko ciazy? Niepokoje sie bo juz 6 dzien od naszego ekscesu strasznie bola mnie jajniki
Boje sie strasznie i nie wiem co robic
prosze o pomoc Sad


------edited by emilka-----
temat przyłączyłam do specjalnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłaś zabezpieczona. alkohol nie obniża działania tabletek! Very Happy panika jest zbędna całkowicie Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Następny
Strona 45 z 46

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group