Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.9 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 44, 45, 46  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OK
roznice:
wczesno poronne to takie ktore usuuwaja poczete zycie: zarodki wiec, bo to poczete zycie jest. (i niech kazdy mowi co chce, sa to fakty)
antykoncepcyjne: wszystkie te, ktore nie dopuszczaja do poczecia zycia, utworzenia sie zarodka (hamuja jajeczkowanie, nie dopuszczaja do przejscia kobiecego jajeczka z jajowodu do macicy)

Chyba jasno sie wyrazam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli mamy cały świat naukowy oraz Ciebie i jednego ginekologa.

Przepraszam bardzo ale możemy prowadzić dyskusje w oparciu o coś bardziej wiarygodnego?

To czytają ludzie. Ludzie którzy zazwyczaj maja mętlik w głowie i są spanikowani.

Bo według literatury poronienie jest możliwe tylko i wyłącznie jeżeli zarodek już był zagnieżdzony.

A tekst:
Cytat:
Ten gin. powiedzial tez, ze ZADEN ginekolog mi o tych faktach nie powie lub nie bedzie chcial rozmawiac ale fakty takie sa wlasnie jakie sa...
a ze na ulotkach cos tam pisze... to tylko pisze (!!)


Wprowadza atmosfere spisku totalnego. Takiego samego jak uznawanie że kosmici istnieją ale nikt sie do tego nie przyznaje.

Nie no to nie jest poważne.

Ja bardzo chętnie podyskutuje ale w oparciu o wiarygodne źródła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie zrozum mnie zle, Pawle.

Ale chyba zgodzisz sie chyba, ze zarodek to nowe zycie?
Nowe zycie z kodem genetycznym czyli malenki czlowieczek.
Od tego momentu czyli momentu zaplodnienia jest to to pozbywanie sie nowego zycia.
Dla mnie to jest jasne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do dyskusji takze inne osoby, ktory ten temat maja dobrze przemyslany. To nie jest nasza osobista rozgrywka, absolutnie nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowe życie.
Kod genetyczny.

Te dwa pojęcia są dalekie od siebie.

To 2 rózne punkty widzenia.

Owszem połączenie sie 2 gamet daje nowy - cały kod genetyczny.

Nowe życie.
życie - zarodek nie jest wsanie sam żyć, rozwijać sie, podział komórek jest ograniczony, potrzebuje macicy, musi sie w nim zagnieździć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli cos ma swoj kod genetyczny jest juz nowym samodzielnym zyciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 10:58 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.9 ) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znow otwieram kolejny dział dotyczacy objawow ciazy Smile oj cos szybko to idzie Razz


KL spokojnie tez sie doczekasz Smile
Ewelinka - boli Cie wszystko bo miałas 1wszy raz a nie temu ze jestes w ciazy...20 dzien cyklu to niepłodne i był przerywany wiec ciazy nie ma Smile
Nastja a nie mowiłam? wszystko oki Smile nie panikuj.bardzo uwazacie zeby była mowa o wpadce Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewelinka widzisz mowilam ze jest dobrze Smile
Powrót do góry
Ewelinka;)



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No moze i panikuje, ale to nie zmienia faktu ze mi sie spoźnia @...
a stres jaki przezywam, związku z cała tą sytuacja jest czyms okropnym!!
przeciez, jak czytałam na forum, dziewczyna zaszła 2 dni przed @
wiec wszystko jest możliwe:|
Trzymajcie za mnie kciuki!! Chce zeby ten koszmar sie skonczył...;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KL



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znacie jakies dobre sposoby na zrelaksowanie sie? Bo jak tak dalej pojdzie to predko tego okresu nie dostane :/
aaa i w ogole mam takie pytanie.. skoro to moj 32 dzien cyklu to co sie dzieje z jajeczkiem? Gdzie ono sie zapodzialo? :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 44, 45, 46  Następny
Strona 4 z 46

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group