Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przy braniu tabletek nie mozna mowic o cyklu.
jesli brala je zle, dodatkowo zazyla tak duza ilosc tabletek, to ich skutecznosz zostala obnizowa, wiec nie mozna powiedziec kiedy miala owulacje itd.

skoro wyniki betahcg pokazuja, ze jest to 5-6 tydzien ciazy, a ty kochales sie z nia 4 tygodnie temu, to przykro mi ale watpie zey dziecko bylo twoje.
tym bardziej ze do zagniezdzenia sie komorki, dochodzi ok. 7 dnia od stosunku, wiec jesli byloby to twoje dziecko, to bylby to 3-4 tydzien.

skoro w labolatorium podali 5-6 tydzien, to tego bym sie trzymala, oni tam wiedza dobrze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monia82



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy ktoras z Was wie co oznacza endometrium 12,3 mm????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cytuje: "Endometrium przed okresem dojrzewania ma grubość od 0,3 do 0,5 mm. W okresie pomenopauzalnym u kobiet stosujących HTZ grubość endometrium nie powinna przekraczać 8 mm, a u kobiet nie stosujących HTZ nie powinna przekraczać 5 mm. Po okresie pomenopauzalnym grubość endometrium przekraczająca 12 mm sugeruje raka trzonu macicy."
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacom77



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 12:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcialbym uzyskac pomoc od kobiet uczciwych i chcacych byc normalnymi matkami.
Co mam robic, czuje ze jestem wrabiany. Ze to jednak ktos inny byl ojcem i sie wyparl tego, a ona szuka teraz naiwniaka.
W czwartek zapisala sie do ginekologa, czasami mowi o usuwaniu, ale zaraz zmienia zdanie i chce rodzic. Niby zartami, ale pyta sie juz o imiona.
A gdy chce zeby zabrala wyniki badan ze szpitala i te pozniejsze, bo po probie samobojstwa tabletkami nasennymi miala robione badania z krwi, to wpadla w nerwice. Ale sorki, ten placz byl dla mnie sztuczny.

Chce zebym szedl do ginekologa, ale tylko stal rpzed drzwiami. Ja chcialbym wejsc, dowiedziec sie cokolwiek na temat tej ciazy. Umowila sie niby do ginekologa ktory .... moze usunac ten problem. Ale dzisiaj juz mowila ze niewie czy do niego isc. A mielismy isc tak ogolnie, dowiedziec sie jakie zagrozenia sa i co jesli decydujemy sie na dziecko.

Juz sie zastanawiam czy sam sie nei zapisac do ginekologa i zeby mi wyjasnil, co i jak. Ale do konca nie wiem jakie pytania zadawac.
Jedyne co wiem to to, ze kochalem sie z nia pierwszy raz 26 maja, a teraz w tescie hcg wyszlo lekko ponad 1200, co wskazuje na 5-6 tydzien.

Ona teraz twierdzi, ze 18 maja miala pierwszy dzien miesiaczki, wtedy poszla niby do szpitala. A to ze spodziewala sie na poczatku czerwca miesiaczki, tlumaczy to ze byla nerwowa i jakies tam objawy miala.

Czy normalna dziewczyna, nawet nie bedac z mezem, bedzie przyszlego ojca dziecka tak ignorowala? Tak odsuwala? Czy ona nie ma czegos do ukrycia?
Jak sie przekonac czy to moje, nie chce czekac do badan dna, bo w polsce jest tak, ze jak matka nie bedzie chciala to tych badan nawet nie zrobie... parodia....
Moge opiekowac sie czyims dzieckiem, albo na nie placic.
Jest ktos o tej porze zeby odpisac i doradzic cos?? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 6:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie masz prawo uzyskac od ginekologa informacje na temat jej ciazy, ale jako ze nie jestes jej mezem, to moze byc z tym problem, informacji tych ginekolog moze ci udzielic ale przypuszczam, ze jedynie w jej obecnosci.
a skoro ona nie chce ci podstawowych info udzielic, to raczej robi cie w konia.
jak chcesz to odezwij sie na "pw" bo nie ma co rozstrzasac calej sytuacji przy wszystkich, poza tym wkraczamy juz w inny watek Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja000



Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 2:05 pm    Temat postu: boej sie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy przez śluz męszszczyzny można zajśc w ciąze?? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co to za temat w ogole? co to za ankieta? jest mnostwo tematow na ten temat! poza tym musisz opisac swoja sytuacje, bo twoje "zdanie" nijak ma sie do tematu, jesli obawiasz sie ze jestes w ciazy to jest odpowiedni watek do tego! temat przylaczam do pokrewnego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
7donia7



Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 2:50 pm    Temat postu: problemik.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sluchajcie mam taki problem..
uprawialam seks z chlopakiem i pekla prezerwatywa..
Crying or Very sad Crying or Very sad od razu kiedy dostal orgazmu i z jego penisa wyleciala sperma wyszedl " ze mnie " nastepnie jak najszybciej wytarlismy wszystko bluzkami. szybko poszlam do domu. zalatwilam sie i wykapalam sie .. wsadzalam tam palce by wszystko wyczyscic.
pozniej zastowalam globulki 6 sztuk co 2 h czy moge zajsc w ciaze jakie sa szanse..??
nie jestem pelnoletnia czy lekarz wypisze mi recepte na Escapelle lub inne tabletki???
prosze pomozcie mi.. wiem ze niektorzy tu dobijaja ale na pewno jesli mielibyscie taka sytuacje bylibyscie w duzym stresiee.. prosze was oo odpowiedzi.. :*** Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
1. nie zakladaj nowych tematow jesli takie same juz istnieja!
2. nadawaj tytuly adekwatne do tresci, tak sie sklada ze kazdy ma tu "problemik"
temat przenosze do pokrewnego -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dotka88



Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 4:17 pm    Temat postu: ci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okres spóźniał mi się ponad 2 tygodnie zrobiłam test i jego wynik był pozytywny. Po kilku dniach dostałam okres. Czy to znaczy że jestem w ciąży??
1.nie zakladaj nowych tematow, jesli takie juz istniej!
2.przylaczam do pokrewnego -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja000 Nie

7donia7 Oczywiście ze możesz...Plemniki które mogły Cie zapłodnić znalazły się dawno powyżej miejsca działania globulek...

Dlaczego się niezabezpieczyliście???

A lekarz powinien przepisać escapelle jeśli masz 16< bez obecności rodzica.Ale to dużo od lekarza zależy...

dotka88 Niewykluczone ze pomyliłaś okres z plamieniem, lub było to poronienie. Zrób test z krwi.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 5 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group