Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 18)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasika09 Jak ma dojść do ciąży bez wytrysku? Nie możesz być w ciąży...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasika09



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, jednakże moje myśli juz są przeróżne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
berniusiaa



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Slupsk
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 3:43 pm    Temat postu: Ciąża??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W marcu miałam miesiączkę, dokładnie 20.... póżniej zaczęliśmy współżycie. Miałam takie objawy jak ma kobieta w ciąży... wymioty, podwyższona temp itd... przebarwienia na skórze, piersi powiększone, masa ciała też itp. Nie robiłam testu gdyż stwierdziliśmy,że jak jestem w ciąży czy też nie, to i tak chcemy miec dzidzię więc możemy kochac się normalnie... Za każdym razem, prawie codziennie miał wytrysk przy stosunku, w środku... Dziś jest 20 kwietnia mam krwawienia , wygląda to na moje oko jak miesiączka.... Z tego co czytałam w internecie to nie można miec miesiączki podczas ciąży, więc się zastanawiam...
Czy jestem?? A jeśli nie to dlaczego nie mogę zajśc? Czym to spowodowane? A i co z tym okresem podczas ciąży. Mojej koleżanki mama miała, 4 miesiące okres, nie krwawienia i była w ciąży... Pomóżcie;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marek89



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę jeszcze ładnie o odpowiedź na moje pytanie ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia1180



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jestem tu nowa.mam problem .test z krwi bhcg wykazał mi 462 a test ciążowy płytkowy wyszedł ujemny.Co o tym sądzicie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasika09



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marek89 wiesz o ile dobrze pamiętam do moj profesor mowił, ze za pierwszym razem jest najwieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciąże. Ale nie ma co się zadręczać, kupcie najlepiej test ciążowy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia1180



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z badania bhcg to pani w laboratorium powiedziała że to 6 tydz to dlaczego test płytkowy wyszedł negatywny.prosze poradzcie bo już głupieje Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może był wadliwy, nie przejmuj sie tym.

temat liczy już 40 stron, wiec zamykam i zapraszam do tematu kontynuujacego---eyesonfire

http://www.biomedical.pl/forum/czy-jestem-w-ciazy-temat-specjalny-part-19-vt10868.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shinjii



Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.. sorry za odswiezanie tematu Smile ale na google mi wyskoczyl wiec sie zapytam Razz

Dzisiaj z dziewczyna uprawialismy sex bez prezerwatywy (za 2-3dni powinna dostac okres), nie konczylem w niej tylko po prostu to robilismy ;p i mam pytanie czy nawet jesli preejakulat sie wydostal podczas tego sexu to czy 2-3 dni przed okresem bedzie szansa ze przez takie gowno by mogla byc w ciazy?Razz
Wydaje mi sie ze nie ale z ciekawosci spytam Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze nie Smile przed okresem sa dni niepłodne Smile
jak widzisz post pisałam 3 lata temu Razz hehehe teraz moja wiedza jest bogatsza Wink wiec spokojnie. bedzie dobrze
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group