Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 18)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jak długie masz cykle i czy są regularne. Czasami przy krótkich cyklach płodność się zaczyna dużo wcześniej czyli już po zakończeniu okresu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shorty1990



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm.. mam taki problem... Ostatnią @ miałam 6lutego... do teraz nie dostałam... mam bóle tak jak przed @ piersi bolą jak zawsze... wydziela sie śluz o konsystencji białka jajka... Ostatnio kochałam się ze swoim chłopakiem 1marca i był to stosunek taki ze na chwile 'wszedł' bez prezerwatywy ale pozniej założył... Dodam, że miałam wtedy dni niepłodne.
Na 100% prezerwatywa była nie uszkodzona + ze środkiem plemnikobójczym. Wg. kalendarzyka powinnam dostać miesiączke 10marca...
Czy mozliwe jest że jednak doszło do zapłodnienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej nie, mysle ze okres przyjdzie lada dzien.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe sadze, jesli wyrrysku nie bylo w Tobie, a kochaliscie sie w dni nieplodne to szans na ciaze nie ma. 3 dni spoznienia to jeszcze nie tragedia. Może brałaś antybiotyki ostatanio? Jakaś stresowa sytuacja? Wyjazd? To również może opoźnic miesiączke. Radze spokojnie czekać. Jeśli jednak by się w ciagu 2 tygodni miesiączka jednak nie pojawiła (w co wątpię) udaje sie do ginekologa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamkaz85



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 45

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 3:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. mam powazny problem. Otóż ostatni okres miałam w styczniu. W lutym pojawiło się krwawienei, ale tylko przez jeden dzień. kochałam się z facetem, ale się zabezpieczyliśmy. Ponad tydzień temu zrobiłam test, wyszedł negatywny. W poniedziałek poszłam do lekarza, niestety lekarz nic mi nie powiedział czy jest to ciąża czy też nie. Dostałam tabletki na wywołanie Luteinę 50 pod jezyk 3x1 przez 10 dni. Wzięłam już 5 dni, a okresu jak nie miałąm tak nie mam. Żadnych objawów ciązy nei miałam. Czy jest mozliwość, ze jestem w ciąży? Poszę was o opinie. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciazy razcej nie ma bo zabezpieczyliscie sie. Wiec mysle ze to moze ze stresu.. stawiam na stres. Zaczekaj jeszcze kilka dni. rozluznij sie i nie mysl o tym. tabletki zaczna dzialac i okres sie pojawi Smile
Powrót do góry
kamkaz85



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 45

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, kilka dni przed lekarzem zrobiłam test. Wyszedł negatywny. Żadnych innych objawów ciąży nie mam więc nie wiem co jest. Kiedyś też tak miałam, ale potem dostalam okres. A teraz nic. Kurcze bardzo sie boję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz zrobić test z krwi. Będzie 100% pewności.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie Smile albo pozostaje CI czekanie..moim zdaniem ciotka sie pojawi i nie masz co sie stresowac Smile glowa do gory!
Powrót do góry
rybka24



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 6:02 pm    Temat postu: mam takie pytanko!!!!!!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwszy dzień miesiączki miałam 3.03 i kochałam sie z moim chłopakiem 2 dni po niej tz,10.03 chcielibyśmy miec dzidziusia ale ja niewiem czy to były akurat dni płodne i czy na dzień dzisiejszy mogła bym miec jakies obiawy? bo mam takie dziwne uczucie jak przed miesiączkom tzn.parcie na pęcherz i tak jakby twardszy dół brzucha. czy mogę już jutro zrobic test???????????????????/ pliiiiiis proszę o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group