Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 18)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 10:58 pm    Temat postu: Sex na 2-3 dni przed okresem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie:czy majac regularne miesiaczki cykl 28dniowy)mozna wspołzyc bez zabezpieczenia ok.2-3 dni przed okresem?Czy mozliwe jest wtedy zajscie w ciaze?sadze ze nie gdzy skonczyly sie dni płodne i jajeczko obumarło...
slyszałam ze jest tzw.jajeczkowanie niewidoczne?moze ktoras z was o tym cos słyszała?
bede wdzieczna za jakąkolwiek odp.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej:) jezeli masz regularne misiaczki to 2-3 dni przed sa to dni nieplodne i mozna sie kcohac bez zabezpieczenia, ja tak robie i nawet moj mezczyzna konczy we mnie Wink ale osobiscie nie poelcam tego dziwczyna ktore nie sa przygotowane na to ze moze okazac sie ze sa w ciazy Smile pamietaj ze nawet leki stres albo zmiana klimatu moze opoznic okres wiec wtedy wszystko sie zmienia w cyklu.. a jezeli chodzi o ta owulacje to czasami w dlugich cyklach kobiety maja dwie owulacje ale to sa bardzo zadkie przypadki:) pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okej pituszka dziekuje za inf.:)tez myslałam ze nic nie bedzie ale jakos facet moj nie moze uwierzyc ;)no coz bede probowAC;]a nóż sie uda
pzdr Smile Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 9:58 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 18) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapraszam do dalszej dyskusji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mjk89



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem juz sama co myslec o tym wszytskim

--- a ten post czemu ma sluzyc?? tak na pszyszlosc wysylajcie sobie na pw --- Pituszka


Ostatnio zmieniony przez mjk89 dnia Pią Mar 13, 2009 10:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
giw18



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej wam:*

Mam pytanie czy podwyższona temperatura może być jednym z pierwszych objawów ciąży?? robiłam test po 3tyg od stosunku i wyszedł negatywny:( czy mam tak zupełnie sie nim sugerować? (dodam ze podczas stosunku miałam dni płodne oraz bez prezerwatywy...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mjk89



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mam podwyzszona temperature zbiera mi sie na wymioty w glowie mi sie kreci dreszcze mnie przechodza i sama nie wiem czy to sa objawy ciazy a ost okres mialam 31 stycznia kochalam sie z chlopakiem w dni plodne do samego konca;]jutro zrobie test i sie okaze bo zwariuje;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
giw18



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy jest możliwe zeby po 3 tyg test pokazał wynik negatywny?? czy to oznacza ze ciąży juz na 100% nie ma??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

giw18, możliwe. a ile Ci się okres spóźnia?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosia8823



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej niech mi ktos pomoze od ponad tygodnia mam bule podbrzusza mdlosci i od 2 dni wymiotuje niewiem co sie dzieje Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group