Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 18)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a sa szanse na ciaze? i ile dni minelo od stosunku? nie podalas podstawowych danych, wiec nie mam pojecia o co chodzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosia8823



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3 tygodnie cos kolo tego w tedy byl ostatni stosunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to za wczesnie na mdlosci i wymioty.
ale mialas wtedy dni plodne? nie zabezpieczyliscie sie?
zrob test bedziesz miec pewnosc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosia8823



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn nie zabezpieczamy sie juz od 2 miesiecy nieweim moze wczesnie doszlo do zaplodnienia nie mam pojecia. bylam u lekaza ale nie zrobila mi zadnego badania tylko pougniatala troche w okolicach jajnikow i stwierdzila ze to zapalenie. dala mi odrazu jakies 2 testy zebym sobie zrobila ale co sie okazalo w domu(juz po zrobienia) ze to sa testy tylko do zaplodnien in vitro. oczywiscie wyszedl negatywny. przepisala mi jakies antybiotyki i jak to ona powiedziala ze przepisze mi najlagodniejsze w raznie czego jak bym byla w ciazy zeby nie zaszkodzily :/ nie wiem co jest grane Sad zastanawiam sie czy jutro nie isc prywatnie go ginekologa moze mi zrobi usg Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no proponuje isc prywatnie, albo zrobic zwykly test ciazowy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emika



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 11:06 pm    Temat postu: ciaza czy nie ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

--------------------------------------------------------------------------------

Byly dni plodne i teraz nie mam okresu. Od tamtego upojnego poranka minelo 17 dni. Test robilam 2 razy - wynik negatywny. Mieszkam w Anglii wiec najpierw byla wizyta u GP. Powiedzial, ze testy sa wiarygodne ale zeby przyjsc w przyszlym tygoniu i zbadac krew. Niestety wyjezdzam na urlop i wroce za 2 tygodnie. A wlasciwie nie wiem czy powinnam wyjechac.
Z objawow to mam bol podbrzusza, uczucie rozwiercania jajnika raz lewego, raz prawego i czasami bol piersi. Dzisiaj mialam wrazenie zawrotow glowy, ale to juz chyba paranoja. Zadnych innych objawow.

--- nie pisz takich samych postow w roznych tematch, czytaj regulamin!!! --- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym poszla do lekarza i odlozyla wyjazd
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emika



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eyesonfire to mial byc moj pierwszy urlop od kilku lat. A mojego faceta pierwszy w calym zyciu. Mowilam lekarzowi o wyjezdzie. Nie widzial w tym problemu. Jednak GP w wielu wypadkach nie widza problemu. Co myslisz o testach. Czy one sa w koncu wiarygodne. Wolalabym nie byc w ciazy i nie miec jakiejs strasznej choroby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test jest wiarygodny 14 dni po stosunku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek20003



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 1:02 am    Temat postu: mam pytanie!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po okresie miałam stosunek czy mogłam zajśc w ciążę był to 3 dzień po krwawieniu

Dodano po 7 minutach:

błagam o odpowiedź Sad

--- przenosze do tematu pokrewnego w dziale objawy ciazy --- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group