Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 18)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek89



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 6:40 pm    Temat postu: Czy możliwa ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam taki problem, mianowice kochaliśmy się z dziewczyną. Może wszystko od początku. Wcześniej się masturbowałem, 2x oddawałem po tym mocz i jeszcze myłem penisa mydłem i letnią wodą, ok 2h przed stosunkiem. Potem zaczęliśy się pieścić, jednak nie było aż takie erekcji żeby można było nałożyć prezerwatywę. Popieściliśmy się trochę ręką jeszcze, ustami, i wsadziłem członka do pochwy (bez zabezpieczenia), wsadziłęm go dosłownie 3-4 razy i jak pomyślałem co zrobiłem to on natychmiastowo klapnął. Dziewczyna nie ma regularnych okresów, a dzień w którym to robiliśmy był w okolicach tego dnia w którym powinna dostać okres. Czy ciąża jest możliwa?
Pozdrawiam

PS. Przy stosunku w ogóle nie doszedłem.

Przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ika104



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. czy możliwa jest ciąża, gdy kochałam się ze swoim chlopakiem podczas dni nieplodnych (tak wynika z kalendarzyka) z prezerwatywa ktora jak sie potem okazala byla przeterminowana dodam, że nie bylo wytrysku, a na dodatek moj chlopak ma problem z wzwodem i byl on tylko przez chwile?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
light



Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeterminowana nie znaczy nie dobra, przeterminowana = wieksza mozliwosc pekniecia gumki..


P.S pytanie:

okres = brak ciazy? i czy kilka dni przed nim (okresem) = czas nie plodny?

i p.s2 jak odroznic sluz plodny od sluzu podniecenia ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marek89 nie ma Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marek89



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha bo pisałem też już na pontonie i trochę mnie postraszyli, a tak myślałem że tam lubią chyba trochę postraszyć. Pisali że w preejakulacie mogę być jakieś plemniki (tak wiem różnie o tym piszą, ale nawet nie wiem czy doszło do jego wydzielenia), że po masturbacji mogły zostać (myłem się ale zawsze jest to ale, chyba raczej mało prawdopodobne?). Tam pisali żeby kupić antykoncepcję awaryjną, mi sie chyba jednak wydaje że nie ma potrzeby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasika09



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 7:04 am    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie mianowicie chodzi o to, czy możliwe jest to, ze jestem w ciąży, dostalam w piątek rano miesiączke i dzis mi się skonczyla. Nie byla ona zbyt obfita, trwała tylko 3 dni, a zwykle mam 3,4 dni (przy czym 4 dzien to juz tylko plamienia). Z moim chlopakiem nie wspolzyłam, jednakze wlozył mi on swojego czlonka, jednak trwało to krotko i szybko wyjął. Proszę o odpowiedz Wink. Dziękuję

Przeczytaj regulamin forum. Nie zakładaj nowego tematu jeśli istnieje pokrewny. Przeniosłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marek89



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 8:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jeżeli to był nasz pierwszy raz, spokojnie możemy spać i czekać na okres Smile ? Znaczy ona bardziej
I jeszcze dodam że powinna mieć okres, jeszcze nie dostała, i nie wiem czy miała płodne dni czy nie płodne, a to chyba ma ogramne znaczenia, w gorszym przypadku jeżeli miała płodne to dalej nie ma potrzeby stosować awaryjnej antykoncepcji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
18renia



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 8:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak ostatni stosunek miałam 13 marca a teraz 2 dni mi się miesiaczka spużnia bto czy moge być w ciązy??? Crying or Very sad dodam że miałam wtedy dni płodne Exclamation Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli sie odpowiednio nie zabezpieczyliscie to mozesz bycw ciazy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group