Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 19)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spanikowany30



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 7:55 pm    Temat postu: Czy mogło dojść do zapłodnienia ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja i moja dziewczyna uprawialiśmy sex w gumce.Wszystko wydawałoby sie być w porządku zaraz przed wytryskiem wyciągnąłem członka z pochwy.Jednak problem w tym że od 2 tygodni spóźnia sie jej okres.Czy jest możliwe że płyn wydobywający sie z członka podczas stosunku(nie sperma) zawierał plemniki i jakoś przedostał sie na zewnątrz gumki i zapłodnił moją dziewczyne??!!Prosze o konkretne rady........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej nie jest to mozliwe ... ze w prezerwatywie i cos moglo sie wydobyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lux



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 6:38 pm    Temat postu: Od miesiąca nie mam okresu... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mniej więcej 5 miesięcy temu kochałam sie ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia. Potem miałam normalnie okres, mniej więcej w listopadzie byłam na rutynowej wizycie u ginekologa.
Od miesiąca nie mam okresu, przypomniał mi się ten stosunek bez zabezpiecznia i wpadłam w paranoję. Zrobiłam nawet test ciążowy, który dał wynik negatywny(ale czy poziom hcg w domniemanym 4 miesiącu jest wystarczająco wysoki, aby wykrył go test ciążowy?), ale cały czas wydaje mi się, że czuję ruchy dziecka.
Wiem, paranoja totalna, przecież to chyba niemożliwe?


---- edit by Pituszka
Proszę nie nadawać tytułów tematów typu "wiem że to głupie...", ale taki który odzwierciedla to o czym piszesz w poście. Temat został zmieniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lux



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha, dodam jeszcze że:
- nie zauważyłam, żebym przytyła(normalnie zapinam się w spodnie)
- od ok. 1,5 miesiąca biorę Euthyrox, lek na nadczynność tarczycy... tu hormony, i tam hormony, może ma to jakiś wpływ?

Gdyby ktoś mógłby mi odpowiedzieć, byłabym bardzo wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w 4 miesiącu na bank byś testem sprawdziła ze ciąża jest Smile

ja stawiam na lek który przyjmujesz - on zapewne jest przyczyną zmian hormonalnych i twoich problemów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sluchaj ja jjak bylam w ciazy to do 5 mies nic a nic nie bylo widac,a w spodnie zapinalam sie prawie do samego konca ciazy (ale juz pod brzuchem) Ale jezeli chodzi o ciebie to wedlug mnie nie jestes w ciazy,ale skoro masz obawy to idz do lekarza i potwierdzi ci tak jak ja mysle,ze nie jestes w ciazy Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
devil



Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 10:01 pm    Temat postu: podobny problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój problem przedstawia się następująco: kochałem się z moją dziewczyną pewnego poranka, niestety bez gumki. W pewnym momencie podczas stosunku uświadomiłem sobie, ze obudziłem się tej nocy, kilka godzin wcześniej z uczuciem wilgotności w spodenkach. Jestem pewny, że doszło wtedy(w nocy) do wytrysku. Wiem, ze moje plemniki, jesli oczywiscie przetrwaly na moim penisie przez te ok. 5 godzin, zostaly wprowadzone do pochwy. Nie mam pewności czy przeżyły...upływał wtedy czwarty dzień od momentu, gdy mojej dziewczynie skończyła się miesiączka. Jakie mamy szanse? Byłbym gorąco wdzięczny za udzieloną rade...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
devil



Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 11:34 pm    Temat postu: cd.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinienem napisac jeszcze o kilku faktach, mianowicie: w dniu w ktorym odbyliśmy stosunek (ok. godziny 8-9 rano) we wczesnych godzinach popoludniowych, mojej dziewczynie zaczęły sie dni płodne. W jakieś 60h po stosunku u mojej dziewczyny, która ma bardzo bolesną menstruację i bardzo intensywnie odczuwa wszelkie zmiany w cyklu, wystąpiło jajeczkowanie. Czy plemniki przetrwały w tych dogodnych warunkach od piatku 8rano do godziny 20 w niedziele kiedy jajeczkowanie miało miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o mnie to mysle ze nikle szanse na ciaze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
devil



Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 4:21 pm    Temat postu: something more? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za podniesienie na duchu Pituszka. Ale czy jest ktoś kto udzieli mi bardziej szczegółowych informacji? panicznie się boję...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group