Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 18)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dźazgaa



Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stosujemy tylko stosunek przerywany.... nie jestem pewna kiesy moglo dojsc do zaplodnienia... bo sex uprawiamy przynajmnijej 3x w tygodniu ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to bardzo mądrze... Confused Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną! Jeśli nie zdążył, to niewykluczone, że doszło do zapłodnienia...

Zrób sobie test z krwi. Tylko dopiero jak minie 14-16 dni od ostatniego stosunku, a do tego czasu nie współżyjcie.

I może warto zainwestować te 8zł tygodniowo na prezerwatywy co?Masz dopiero 15 lat...Pomijając fakt, ze to jest zbyt wcześnie na współżycie, to jeszcze zamiast wykazać się odrobiną zdrowego rozsądku, zachowujecie jak kompletnie nieuświadomione dzieci...A zakładam, ze skoro już zaczęliście, to się wszystkiego dowiedzieliście...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dźazgaa



Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wyglada to takk ze na szybkiegoo wyciaga... on juz jak czuje ze sie zbliza to wyciagaa i proboje go doprowadzic do wytrysku.... ja mam problem boo jak uw=zywamy prezerwatyw to nic nie czujemy zadnych przyjemnosci...a przedewsyztskim ja..;((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są globulki, tabletki...Poza tym...Zastanów się, jest sens tak ryzykować?W Twoim wieku?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bożena89



Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 1:36 pm    Temat postu: czy to ciąża??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 25 lat, i jestem mamą dwóch dzieci. mój drugi poród był 31.12.08r. od tamtej pory nie mam okresu. pierwszy raz po porodzie współżyłam z mężem 14 luty tego roku, ale zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. po miesiącu zrobiłam test, ale wyszło że NIE jestem. jeszcze nie byłam u lekarza. nie mam brzuszka , nie miewam żadnych nudności, ani wymiotów. mam silne opławy , niskie ciśnienie, ból w podbrzuszu (czasem bardzo silny), i bóle krzyżowe. to też objawy ciąży? nie wiem czy to ważne, ale mam jakiegoś guza w pochwie. z początku był mały ale teraz to ma chyba 1,5 cm. boje się, że jak to nie ciąża, to może być rak .

Przyłączyłam do pokrewnego. Przeczytaj regulamin forum / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mogą być objawy zbliżającej się miesiączki. A ciąża jest umiejscowiona w macicy a nie w pochwie...Także jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Zrób sobie test z krwi i idź do ginekologa. Niech Cie przebada.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala8384



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: szczecin
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od stosunku minelo prawie 10 dni.czwartek 9kwietnia.czy nie jest za wczesnie na test?czy jesli zrobie jutro rano czy bedzie wiarygodny?okres mam dostac 24.a ja ju nie moge sie doczekac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test można zrobić najwcześniej 14-16 dni od stosunku. Dopiero wtedy jest wiarygodny. Test z moczu robi się z pierwszego porannego moczu. Jeśli chodzi o test z krwi, pora dnia nie ma znaczenia.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dźazgaa napisał:
stosujemy tylko stosunek przerywany....

o mamo... przecież to tak jakbyście NIC nie stosowali.
najlepszą metodą antykoncepcji jest szklanka zimnej wody- zamiast. tym bardziej wskazana ze względu na Twój wiek.
może i nie na temat- ale ile lat ma Twój partner?
jeśli już koniecznie chcecie się kochać to się zabezpieczcie- bo za niedługo po raz kolejny w wiadomościach będzie głośno o 15 latce która urodziła dziecko Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala8384



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: szczecin
PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od stosunku minelo 10 dni.zrobilam test dzis i negatywny...jestem zdruzgotana.do okresu pozostalo 5dni...mam nadzieje ze po prostu za wczesnie go zrobilam...Sad(((((j
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 38 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group