Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 18)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na objawy stanowczo zbyt wcześnie. Test możesz zrobić najwcześniej 14-16 dni od stosunku, a o dniach płodnych i niepłodnych jest napisane w metodach naturalnych więc zapraszam tam Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shorty1990



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co mam robić... od 10dni jestem poschizowana... brak okresu... nadal ani widu ani słychu... wg. kalendarzyka mialam dostac @ 10... już jest 15... z dnia na dzien coraz bardziej sie denerwuje... Postanowilam, że w tygodniu pójde do ginekologa... Boje się jak cholera... do tego rodzina (mama, babcia przede wszystkim) ciągle się pytają o miesiączke co mnie jeszcze bardziej dołuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamkaz85



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 45

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm a jest możliwosć ciąży? Hmm ja jestem w podobnej sytuacji, tyle tylko, że ja nie mam okreu od stycznia. Bylam u lekarza w poniedziałek, dostałam Luteine 50 pod język na wywołanie. Ale niestety nic,. Tez sie bardzo boję, ze mogę być w ciaży. Mmoze u Ciebei to opóźneinei spowodowane jeste stresem? Masz regularne miesiaczki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shorty1990



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak mam regularne. No pisalam wczesniej, ale jak sie kochalam 1marca to z poczatku bez gumki a potem w doslownie chwila, a mialam wtedy dni nieplodne.... hm.... ;/ Ale sie schizuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzia1992



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 9:21 pm    Temat postu: Czy możliwe że jestem w ciąży ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Wczoraj odbyłam mój pierwszy stosunek z chłopakiem bez zabezpieczenia. on nie spuścił się ale czy możliwe że zajdę w ciąże ? niech mi ktos pomoże, czekam na odpowiedź !

--- temat przenosze do pokrewnego --- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc. Raczej jest mało pradopodobne że zaszłaś w ciąże. Jeśli to był Twój pierwszy stosunek tak jak mówisz to nie masz jeszcze przystosowanej macicy do "przetransportowania" plemników do jajeczka. Więcz raczej nie masz sie czym martic,ale następnym razem pamiętaj o zapespieczeniu bo przy każdym następnym stosunku nie tylko przyjemnośc jest większa ale też możliosc zajścia w ciążeRazz
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mmmadzia napisał:
Jeśli to był Twój pierwszy stosunek tak jak mówisz to nie masz jeszcze przystosowanej macicy do "przetransportowania" plemników do jajeczka.


bzdury, to, że był to jej pierwszy stosunek niczego nie gwarantuje, jesli miała dni płodne, to śluz przetransportuje plemniki tam gdz\ie ich miejsce, a nie macica.

jednak skoro nie było wytrysku to raczej nie powinnas być w ciąży, do zapłodnienia potrzebna jest sperma, czyli wytrysk
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamkaz85



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 45

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla pewności zrób test ciążowy, ale myśle że to tylko stres. Lekarz też nic nie stwierdzi, bo on moze zauważyc po 6 tygodniach
test wykryje Ci najszybciej. ja też jutro robie test. Też jestem spanikowana, tak samo jak Ty. Życze powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:37 pm    Temat postu: czy jestem w ciązy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ogromny problem, pewnie jak wiekszośc kobiet.... Mam przypuszczenie ze jestem w ciąży... Nie uzywam antykoncepcji ani mój facet, po prostu kochamy sie na żywca... Wiem ze to nie jest chwalebne , ale mieszkamy na wsi a wyprawa do miasta zdarza sie 1x / miesiac i kupujemy paczke gumek ( no ale ile jest w paczce ... 2 sztuki ... a wiec starcza na jeden wieczór Embarassed ).... Mam dziwne objawy....Mam upławy, boli mnie brzuch, czuje ze robi sie coraz wiekszy i bardziej wzdęty... Mam nudności , czesto jem słodycze i mam ochote na rzeczy na ktore wczesniej bym nie miała.... Nie chce miec dziecka, jeszcze nie!!! mam dopiero 20 lat... Crying or Very sad POMOCY!!! Exclamation Exclamation

--- przenosze do tematu pokrewnego --- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm mi na mysl przychodzi tylko Wasza bezmyslnosc bo niewiem jak to nazwac?! skoro nie mozecie miec teraz dziecka to na jaka cholere idziecie na całosc? bo co? tak jest lepiej? .... a z reszta nie moja sprawa. aha kupcie sobie zapas gum po 21 w paczce i bedzie spokoj na jakis czas...
co do ciazy to zrob test po 16 dniahc od stosunku- nie wczesniej.
i na nastepny raz mysl, o ile nie bedzie za pozno bo widze ze w zwiazku sa rozstania i zejscia,wiec facet tez nie jest pewien czego chce.. Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 4 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group