Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 17)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mjk89



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie...

okres dostalam 31grudnia skonczyl mi sie 5stycznia nastepny dostalam 30stycznia trwal do 6lutego pierwszego dnia okresu tj 30 zaczelam brac tabletki...niestety na 10tabletkach sie skonczylo bo dostalam okres (plamienie)przestalam je brac...kilka razy kochalam sie z chlopakiem do konca nie bralam wtedy tabletek nie wiem czy moglam zajasc w ciaze?narazie okresu w lutym nie dostalam tzn pod koniec do teraz nie mam...objaw ciazy hm nie mam chyba nie zauwazylam te tabletki ktore bralam to microgynon 21...pomozcie bo nie wiem czy zrobic test czy niee???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem czemu zaprzestałaś brać tabletki, skoro dopiero je zaczelaś to takie plamienia są normalne, mogą się pojawiać aż do 3 opakowania.
szczerze, to nie potrafie ci pomoc, moglas zapytac jak dostalas plamienia co robic a nie od razu odstawiac, ale musztarda po obiedzie.
zabezpieczaliscie? jesli nie to ciaza jest bardzo prawdopodobna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mjk89



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze glupote zrobilam ale teraz moge dopiero zaczac brac tabletki jak okres dostane o ile dostane bo nie wiem czy nie jestem w ciazy...a kochalismy sie bez zabezpieczenia do konca i to kila razy...takze nie wiem czy czekac ale testu narazie chyba nie ma sensu robic;/ bo moze za krotko to trwa i moze wyjsc negatywny moze zapisac sie do ginekologa?czyli ciaza jest prawdopodobna hm nawet fajnie bo chcialabym miec dzidziusia ale wolalam zawsze byc swiadoma tego ze robie tego dzidziusia;]no coz chyba nie pozostaje nic tylko czekac...


dziekuje za odpowiedz;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex24



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 2:15 pm    Temat postu: Prezerwatywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie
ostatnio podczas srosunku z moją dziewczyną zsunęła mi się prezerwatywa, do wytrysku wogóle nie doszło, była jedynie jakaś substancja na końcu członka. ona ma dni płodne ,czy mogło dojść do zapłodnienia?


Nie pisz kilku takich samych postów w różnych działach. Nadawaj tematom i postom tytuły sugerujące problem.
Przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu, powtarzający się post skasowałam. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mjk89



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapisalam sie na dzis do ginekologa na 17 ale nie wiem czy usg wykrywa ciaze nawet jesli bylabym w ciazy w 2tyg np?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zagubiona wszystko jest ok. I ja mysle ze okres zjawi sie. Na bank opoznia sie przez stres. Cykle masz regularne to nie ma czego sie obawiac Smile przed okresem sa dni nieplodne, pozdrawiam

alex moim zdaniem ryzyko zawsze w takiej sytuacji jest. Ale nie wielkie bo nie bylo wytrysku w srodku Smile ja stawiam na brak mozliwosci ciazy. A dni plodne wcale nie oznaczaja ze kazde zblizenie konczy sie zaplodnieniem. Uwierz ze trzeba miec naprawde duzo szczescia zeby doszlo do tego. Takze glowa do gory Exclamation
Powrót do góry
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mjk: może byc za wcześnie, test ciążowy jest wiarygodny po 14 dniach od stosunku.
wydaje mi sie, że mozliwośc ciąży, jest dość wysoka.
myślę, ze ginekolog usg nie bedzie robil bo za wcześnie, ale może zrobić badanie (ściany macicy zmieniaja fakturę jak jest sie wciąży, mojej znajomej ginekolog tak potwierdził ciążę w 3 tygodniu)
wizyta u ginekologa to bardzo racjonalne rozwiązanie.
pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex24



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślisz, że nawet jesli doszłoby do kontaktu wewnątrz w takiej sytuacji, czyli bez wytrysku to ryzyko nie byłoby duże? a co wobec tego z tą substancją na członku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest preejakulat, w ktorym znajduja sie plemniki, ale raczej niezdolne do zaplodnienia, chyba, ze akurat trafiliscie na owulacje, to ryzyko moze byc.
ale jesli nie byla to owulacja to szanse na ciaze sa male.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex24



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jeśli owulcja była to co wtedy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group