Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 17)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mjk89



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kedziorek

to moj meil moze bedzie szybciej mjk89@wp.pl

Dodano po 1 minutach:

to jest najgorsze ja tez tak mam bardzo bym chciala miec dzidzie coprawda mam 20lat ale tez bym chciala moj narzeczony tez;]takze gdyby bylo to swiat by sie nie zawalil;]

a wiesz moze ile takie badanie kosztuje?i to jest badanie krwi czy jak?a nie za wczesnie jak zrobie te badanie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pobierają krew. Koszt ok 30zł.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mjk89



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ty bylas u ginekologa na usg albo cos masz jakies objawy ktore wskazuja na ciaze?

Dodano po 10 minutach:

dlugo sie czeka na takiego badanie tzn wyniki?i mam powiedziec ze chcialabym zrobic sobie pobranie krwi bo nie wiem czy jestem wciazy czy chcialabym badanie hcg?i jesli jest malo tzn ze nie jstem a jesli duzo hcg to znaczy ze jest ciaza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kedziorek



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie badanie beta-hcg od 0-2.7 norma powyzej 5 moze byc to juz ciaza ale zawsze podobno lepiej konsultowac sie z lekarzem po odebraniu wyniku Ja jeszcze nie bylam jutro pojde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temat zamykam poniewaz przekroczyl on 40 stron, zapraszam do dalszej dyskusji tutaj :
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp75803.html#75803
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Strona 42 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group