Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 17)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lazy



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka szczytowal. szczytowal .. nie we mnie ale szczytowal.. wiec, raczej powinnam sie martwic.. w ogole, to znowu zaczely mnie piersi bolec, kurcze.. .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kathrina20



Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 1:28 am    Temat postu: czy to ciaza??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam na imie kasia i w sumie trudny temat dla mnie ale nie wiem co robic.. mam 20 lat i od jakis 2 lat mam zabuzenia hormonalne.. tzn.. nie mam miesiaczk po 5 miesiecy czasem dluzej ostatni raz miesiaczkie mialam w pazdzierniku i do tej pory nie mam...od pewnego momentu czuje sie inaczej duzo jem mam mdłosci czasem kreci mi sie w glowie czesciej sikam i wogole objawy takie jakbym byla w ciazy..ale czy jest to mozliwe skoro nie mam miesiaczki ze mogłam zajsc w ciaze.. testu nie robilam i nie bylam u lekarza najpierw chce zapytac was.. czekam

--- przenosze do tematu pokrewnego
i drugi taki sam post kasuje, jeden w zupelnosci wystarczy --- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 2:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zakładaj nowych tematówjeśli istnieją pokrewne. I nie pisz kilku identycznych postów. Forum to nie jest śmietnik. PRZECZYTAJ REGULAMIN

Niewykluczone, że akurat kochaliście się w trakcie lub około owulacji. Jeśli tak było, to możliwe ze jesteś w ciąży.

Przy zaburzeniach hormonalnych nigdy nie można być pewnym czy akurat w danym momencie nie wystąpi owulacja.

I pędź czym prędzej do ginekologa.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gruszka



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kathrina20 Oczywiście, że jest to możliwe.
Ze mną było podobnie. Miesiączka zatrzymywała mi się nawet na kilka długich miesięcy. W ciążę zaszłam kiedy jej już nie było bbbbbaaaaarrrdzo długo
Pamiętaj, że nigdy nie wiesz kiedy płodność powraca!!!!!
Może akurat zbliżał się okres a Ty współżyłaś i doszło do zapłodnienia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
margaretka



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Honolulu
PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 11:51 am    Temat postu: .. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka, w moim przypadku było tak że doszło do wytrysku, ale poza mną do tego mój chłopak miał prezerwatywę i myślę że cała zawartość spermy w niej została, ale obawiam się właśnie że coś mogło się wydostać chociaż jakaś mała kropelka, czy mogła się jakoś zsunąć :< sama nie wiem... wiem że strasznie panikuje, ale bycie w ciąży to by był dla mnie chyba koniec świata..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lazy jak mieliscie prezerwatywe to nie ma powodow do zmartwien Smile
mozna by bylo sie martwic jakby wytrysk byl w tobie (bez prezerwatywy ) lub na narzady bezposrednio... i do tego musialy by byc plodne dni...

margaretka byla prezerwatywa , nie pekla wiec nie ma sie co martwic... chyba za bardzo panikujesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oleńka_18505



Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 9:37 pm    Temat postu: Ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry wszystkim, chciałam się zapytać czy mogę być w ciąży.
Mianowicie okres miałam 17 grudnia a 2 stycznia z moim partnerem uprawiam seks analny z wytryskiem, pozniej miałam okres 14 stycznia, od jakis 3 dni odczuwam bóle piersi, czesto oddaje mocz( tak co 1.5 godziny) bóle brzucha.

Prosze o pomoc.


[color=red]Nie zakładaj nowego tematu jeśli istnieje juz pokrewny[/color]

[color=green]Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm według mnie nie masz obawy w ciąży niema okresu a jak jest to plamienie Smile a robiłaś test Smile >? najlepiej zrób badanie z krwi:)
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
margaretka



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Honolulu
PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 11:41 pm    Temat postu: ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka, mam taką nadzieje że się nie mylisz Wink
a jeśli chodzi o te dni płodne i niepłodne, to kiedy one występują? Bo ja jakoś nigdy nie potrafię się w tym połapać.. to jest tak że pewne 5 dni przed okresem, to dni niepłodne, i 5 dni po okresie? a co z resztą dni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

policz ile dni trwa cykl, podziel na dwa, i wtedy powinnas mieć owulacje, mniej więcej, ponieważ jakikolwiek stres itd może przesunąć owulację.
potencjalnym ryzykiem objęte są 3 dni przed owulacja i 3 dni po, ale to żadna reguła, niektórzy kochają sie w czasie okresu i zachodzą w ciążę, więc jesli nie chcesz mieć póki co dziecka, nie radziłabym polegać na kalendarzyku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Strona 2 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group