Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 17)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodzi o to, ze w preelakujacie plemniki sa niezdolne przetrwac w macicy do owulacji, tak jak w przypadku wytrysku, jesli jednak kochaliscie sie w dzien owulacji, czyli jajeczko bylo wlanie zdolne do zaplodnienia, to takie plemniki sa w stanie je zaplodnic, ale nie jest to pewne w 100%
sa rozne teorie, jesli jednak byla owulacja to rozwazylabym tabletke "po" jesli nie jest jeszcze zapozno, ale jesli bym to poczatek, dni plodnych, to mozecie byc spokojni, szanse sa znikome.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex24



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie chodzi o to, że to chyba było w dzień lub dwa po owulacji, ale jak mówiłem do wytrysku nie doszło, kiedy zorientowałem się, że prezerwatywa się zsunęla to nie było kontaktu, czyli nie wszedłem w nią, jedynie mogło dojść do zetknięcia członka z zewnętrzną częścią pochwy mojej dziewczyny...jak uważasz w twj sytuacji jak to może wyglądać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem, nie jestem lekarzem. co wiedzialam, to juz powiedzialam. nic wiecej nie jestem w stanie ci powiedziec.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia14181



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochalismy sie bez zabezpieczenia i juz po odstawieniu tabletek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kedziorek



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie pani rejestratorka kazala mi jutro zrobic bhcg moze ktos mi cos odp czy mam sie stresowac przed tym badaniem czy sobie wkrecam te ciaze ? Ostatnia miesiaczka zaczela mi sie 31 stycznia tak do 4 lutego trwala zregoly miesiaczke mialam regularnie 28 dni i ta powinna wypasc na 28 lutego dzis jest 9 marca a jej nie ma.Wspolzylam z narzyczonym ostatnio 14 lutego dodam ze od grudnia nie biore tabletek a on skonczyl we mnie. Zamiast miesiaczki mam uplawy i mialam dziwne bole jak na okres a potem bole krzyza takie promieniujace przez pare dni nie wiem czy to moze faktycznie ciaza czy sobie wkrecam prosze o odpowiedz A w mojej sytuacja ? tez czy jednak jest duze prawdopodobienstwo ze jestem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro nie bierzesz tabletek to co to za pytanie w ogóle? Logiczne że są duże szanse...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mjk89



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylam u lekarza zrobil mi usg...ale nic nie wykrylo wydaje mi sie ze troszke za wczesnie jak na wykrycie ciazy;/ zapisal mi tabletki na wywolanie okresu jesli do 2tyg nie dostane to wtedy okaze sie ze jestem w ciazy te tabletki dziala w 2strony przyspieszenie okresu lub podtrzymanie ciazy jesli sie jest w ciazy;] wiec chyba pozostaje mi tylko czekanie;]no i stwierdzil ze bardzo duze jest ryzyko ze jestem w ciazy...powiedzial ze tego usg tak szybko mi nie stwierdzi na zdjeciu ktore zrobil tez nie bylo nic widac takze za 3tyg mam do niego przyjsc zbada mnie jeszcze raz;]

Dodano po 2 minutach:

kedziorek

ja mialam bardzo podobnie jak ty tez mialam okres 31stycznia;] wczesniej o tym pisalam dzis bylam u lekarza i ciazy niby nie ma ale to zbyt wczesnie tak powiedzial;/ja jednak z niecirpliwoscia czekam az mi powie ze jestem w ciazy;] pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kedziorek



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej a badanie beta hcg kazal ci zrobic czy odrazu tabletki bo podobno najlepiej najpierw zrobic to badanie krwi a uplawy u ciebie tez wystepuja? pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mjk89



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nic nie kazal mi robic;/jak poszlam dzis to zrobil mi tylko usg wykazalo brak ciazy ale twierdze ze to za wczesnie;/zapisal mi tabletki takie ktore jesli jestem w ciazy nie bedzie okresu to beda podtrzymywac ciaze jesli nie to po 2tyg dostane okres ale za 3tyg mam przyjsc na kontrole znow zrobi mi usg...ja bralam tabletki ale niecale pierwsze opakowanie bo po 10tab mialam plamienie myslalam ze okres i odstawilam pozniej jak sie kochalismy to caly czas do konca wiec jest duze prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy;]

Dodano po 59 sekundach:

odnosnie uplawow to nie zauwazylam tylko taka jasna biala w sumie wydzielina no i macice mam powiekszona nie wiem czy to na okres czy co;/ ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kedziorek



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja byz robila przejdz sie do laboratorium dla spokoju przynajmniej bedziesz pewna na czym stoisz Smile Ja tak zrobie boje sie ale pojde swoje lata mam dzieci kocham wiec co mi tam gorzej jak juz sie naprawde nastawie ze jestem a badanie mi wykaze ze nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Strona 41 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group