Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 17)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 1:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mi sie wydaje ze przeziebilaś pęcherz Wink
a bole piersi zaczeły Ci sie rowno tydzien przed spodziewanym okresem, wiec nie masz co sie martwic, skoro 14 stycznia mialas @ to w ciazy nie jestes Wink
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
margaretka



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Honolulu
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 10:19 am    Temat postu: .. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale chyba nie jest regułą, że jak uprawia się sex w trakcie DNI PŁODNYCH, to jest 100% pewność, że zajdzie się w ciążę nawet gdy wytrysk nie odbył się w środku tylko na zewnatrz. Na logike?

Dodano po 2 minutach:

ja się obawiam tego, że wtedy jak się pieściliśmy (mój chłopak nie miał wtedy prezerwatywy) to mogło się 'coś' dostać do mojej pochwy, chociaż jego członek był suchy (i przypominam że dotykał moich okolic intymnych, ale nie wsadzał go do środka)... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie jest regula, szczerze to zajsc w ciaze wcale nie jest tak latwo, musi sie na to zlozyc mnostwo czynnikow.
ale pamietaj, ze jak jestes podniecona to jednym z transporterow Wink plemnikow jest sluz. ja panikowalam mimo ze uzywalismy prezerwatywy.
jesli chodzi o seks i milosc to logika nie ma zastosowania Wink
zrob test, po co sie meczyc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
margaretka



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Honolulu
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eyesonfire, a kiedy Twoim zdaniem powinnam zrobić test ciążowy? Dzisiaj mija 1 tydzień od tego kiedy się kochaliśmy.. gdybym zrobiła jutro, to nie za szybko? a może lepiej poczekać na okres?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej poczekać. test wstępnie można wykonać 14 dni od stosunku
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rusaleczka



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam pytanie jakich pewnie ejst tysiące.
Kochałam sie z chłopakiem bez zabespieczenia 11 dnia cyklu ( cykle mam ok 36 dniowe) On skończył na zewnątrz i wyszedł z tego co pamietam duzo wczeniej. Jednak dzisiaj jest juz 39 dzien cyklu, a ja nie mam okresu. Jestem w sumie w trakcie sesji, ale juz chyba sobie powoli wmawiam ciąze, wszystkie objawy i wogóle Sad a testu boję sie zrobic. poradzcie coś, z góry dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mjk89



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 9:07 pm    Temat postu: czy mogłabym byc w ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanie;
od 3lat jestem z chlopakiem kochalismy sie zawsze ale stosunek byl przerywany nigdy ciazy nie bylo;]
ostatnio jednak dokladnie 27.01 bylam u ginekologa po tabletki anty (tylko z tego wzgledu ze non stop bolaly mnie jajniki)30dostalam okres i tego dnia wzielam pierwsza tabletke, wczoraj jednak cos nas naszlo by skonczyl we mnie tak tez bylo.Nie jestem jednak pewna czy nie za wczesnie jesli nie byla to 14tabletka a tak mowil ginekolog ze dopiero po 14tabletce mozna kochac sie do samego konca;]dzis mam podwyzszona temperature -wczoraj jej nie miala;/chcialabym miec dziecko ale czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?dodam jednak ze tabletki ktore bralam nie byly brane regularnie czesto zapominalam i bralam po godz czasem dwoch;/


prosze o pomoc w tej sprawie

pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podaj nazwe tabletek mjk89, wtedy bedzie latwiej cos powieedziec czy moglas wczesniej zjesc, bo niektore tabletki dzialaja od 1 dnia, tygodnia rozne teorie sa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mjk89



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te tabletki to Microgynon 21;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 1:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no to sadze ze spokojnie, w ciaze nie powinnas zajsc 14 dni to tak powiedzmy dla bezpieczenstwa lekarz CI powiedzial ale one zwykle powinny chronic od 1 dnia brania Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group