Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 17)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dariajarocin



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiec moze skonczmy nierowna badz co badz dyskusje. wiec zwrazam sie o rade do kogos bardziej doswiadczonego, to znaczy, ze nie mam ochoty byc obrazana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe, każdy, kto tu jest bardziej doświadczony powie ci to samo co my.

proponuje udac sie do ginekologa na wizyte powiazana z lekcja o antykoncepcji itd.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dariajarocin



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobrze, ja wam nic nie wyrzucam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My Tobie też nie. Po prosu mówimy do czego nie dojdzie i co należy zrobić, żeby tego typu sytuacji uniknąć.

Proponuje wybrać się do ginekologa po tabletki anty.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dariajarocin



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akurat w moim przypadku wiekszosc dostepnych tabletek jest nieodpowiednia, bo juz bylam badana pod tym wzgledem. ja jednak nie mam przekonania do tabletek... ingerencja hormonalna... jakos mnie to nie ciagnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślałam dokładnie tak samo. Ale wierz mi, jest bardzo wygodne. Co do tabletek...Jest ich całe mnóstwo...Na pewno da się cos dobrać. Poza tym jest nuva ring i wiele innych.

Ale o tym w dziale antykoncepcja hormonalna.

Oczywiście decyzja należy do Ciebie.

Koniec offtopa Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to moze popros o przepisanie na probe, ktorychs tabletek, z tej mniejszosci?
chyba lepiej ingerowac teraz hormonalnie, niz wywolywac poronienie, ktore jest bardziej niebezpieczne dla zdrowia.
jesli nie mozesz przyjmowac antykoncepcji w formie tabletek, to moze plastry? mi tez ginekolog dlugo szukal odpowiednich tabletek, to nie jes tak hop-siup wyniki badan i juz, na rynku jest tyle rodzajow tabletek, ze dobry ginekolog napewno jakies by dobral, chocby na probe, zeby zobaczyc czy dobrze sie po nich czujesz. nawet lekarz nie moze przewidziec reakcji twojego organizmu w 100%

Dodano po 1 minutach:

przepraszam, juz koniec off.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dariajarocin



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to wiadomo. zabaczymy... byle teraz nic nie wyniklo z tego :/ pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluch27



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 12:07 am    Temat postu: POMÓŻCIE!!!!!!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was bardzo serdecznie i od razu przechodzę do rzeczy a mianowicie chodzi mi o to czy mogłam zajść w ciążę..Opisze wam wszystko i mam nadzieję że w jakis sposób mi pomożecie...
Dzisiaj kochałam się ze swoim mężem choć nie do końca ale nie jestem pewna czy zdążył wyjść ze mnie zanim wyszczelił,boję się że mogę przez to zajść w ciążę a bardzo bym nie chciała,bynajmniej nie teraz.Mam już 2 dzieciaczków i tyle mi narazie starczy.Próbowałam obliczyć swoje dni nieplodne ale chyba nie jestem w tym najlepsza--pomóżcie!!!!Jestem przed miesiączką- Ostatnią misiączkę miałam od 12 do 18 lutego średnio mam co 28-30 dni..Prosze napiszcie mi co mam zrobić czy musze udać się do lekarza po tabletkę PO...

--- przenosze do pokrewnego --- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze przeczytaj regulamin forum. Jest tam wyraźnie napisane, że nadajemy tematom tytuły sugerujące problem, i że jeśli istnieje już temat pokrewny, to nie zakładamy nowego, tylko piszemy w starym.

Po drugie przejrzyj samo forum...Jest specjalnie podwieszone ogłoszenie jak wyliczyć dni płodne w dziale "Metody naturalne".

Wystarczy wykazać się dobrą wolą i najpierw poszukać i poczytać:

http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 39 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group