Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 17)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusiaj85



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 10:22 am    Temat postu: Czy jestem w ciąży??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam takie pytanie...
Zawsze kocham się z chłopakiem z zabezpieczeniem, ale ostatnio poniosło nas i kochaliśmy się bez zabezpieczenia.
Okjres dostałam, ale był krótki i nie obfity... Nigdy tak nie maiałam...
Czy mogę być w ciąży???

Proszę o pomoc....


Nie zakładaj nowego tematu jeśli istnieje już pokrewny. Przeczytaj regulamin forum

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol87



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc:) mam pytanie oczywiscie dotyczące ciązy. otóz mam okresy bardzo nie regularne albo moze raczej tak powiem ze nie jak normalne dziewczny co 3 tyg tylko ja mam tak około co 40 dni hmm w sumie dziwne ale juz sie przyzwyczailam. no i powinnam miec teraz a nie mam kurcze Sad czytałam tez tu inne posty o objawawach ciąży i juz kompletnie sie zalamałam. jesli dobrze policzyłam to gdybym była w ciazy to byłby juz jakis miesiac Crying or Very sad jakie byly by objawy najbardziej widoczne mnie boli troche podbrzusze (caly czas jeszcze myslę że może jeszcze przyjdzie ciocia Wink ) no i mam powiększone piersi jeśli ich dotykam to bola. testu nie robilam jeszcze bo w sumie nie pomyslałam ze moge byc w takiej sytuacji dopiero od jakiegos tyg od kiedy spoznia mi sie okres i zauwarzyłam te objawy przyszło mi do glowy że może cos mogło sie stac podzas stosunku i wpadka Crying or Very sad prosze pomózcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusiaj85



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 2:00 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam takie pytanie...
Zawsze kocham się z chłopakiem z zabezpieczeniem, ale ostatnio poniosło nas i kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Do wytrysku nie doszło...
Okres dostałam, ale był krótki i nie obfity... Nigdy tak nie maiałam...
Czy mogę być w ciąży???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agusiaj85 Jezeli kochalas sie bez zabezpiecznia w dni plodne z finalem w srodku to ciaza jest bardzo prawdopodobna. Krotka nieobfita miesiaczka rowniez moze o tym swiadczyc. Radze zrobic test ok 12-14 po stosunku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolunia29



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnow
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej.mam pytanie ostatni okres mialam pierwszy dzien 25 styczen trwa 6 dni .kiedy moge zajsc w ciaze.pozdrawiam. Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy od długosci cykli Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolunia29



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnow
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do cyklu 28 dni a ostatni to 30.pzdr...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mada:)



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 7:54 pm    Temat postu: czy jestem w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanko, czy moge być w ciąży jeśli dostałam miesiączke 2 dni później niż powinnam a na dodatek jest inna niż zawsze(mniej obfita) a poza tym mam lekkie mdłośći i delikatny ból piersi. prosze o odpowiedz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol87



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra spoko widze ze na tym forum jednak nie mozna na nikogo liczyc Confused wiele razy chciałam zeby ktos mi pomógl i nigdy nie otrzymałam odp. dzieki Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karol87 Skoro nikt nie odpowiedział, to widocznie nikt nie wiedział co ma odpowiedzieć.

Ja się tylko zastanawiam, skoro podejrzewasz ciążę to dlaczego jeszcze nie zrobiłaś testu? Dlaczego nie poszłaś do ginekologa?

Na objawy prawdopodobne lub domyślne jeszcze zbyt wcześnie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 4 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group