Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 13)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ania_86_20, test wskazany

mc8
, ciąża bylaby możliwa, ale jeśli test wychodzi negatywnie, to wg mnie to nie ciąża. powtórz test i idź do ginekologa. miesiączka może się spóźniać z wielu przyczyn, niekoniecznie musi to być od razu ciąża.

Iwona@, zrób test po ok. 3ech tygodniach od stosunku jeżeli miesiączka się nie pojawi. małe szansę na ciążę skoro to już było po dniu spodziewanej miesiączki, bo naprawdę cykl musiałby się bardzo bardzo wydłużyć.
btw, ile masz lat i od ilu lat miesiączkujesz? jeśli masz bardzo nieregularne miesiączki, to może warto by skonsultować to z ginekologiem?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justka17



Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wawa
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 3:21 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja wiem ze to glupie ale... a na dodatek teraz mam oraczke ponad 37 stopni...


kontynuuj rozmowę tutaj a nie zakładaj nowych tematów. emilka


Czesc mam pytanie czy jezeli z chlopkiem lezelismy na sobie i on wykonywal ruchy jak przy stosunku to czzy moge byc w ciaży????(oboje bylismy w majtkach i nie doszlo do wytrysku.... ODPISZCIE BŁAGAM Crying or Very sad

---edited by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matkooooooooooo boska Twisted Evil Shocked dziecko co Ty masz w głowie?.... gdzie bylas na lekcji biologi... ta jasne ! nawet blizniaki bedziesz miala..albo czworaczki!
zastanow sie nad tym co piszesz Twisted Evil
jak mozna zajsc w ciaze poprzez samo lezenie na sobie?!
moje pytanie: wiesz wogole jak sie zachodzi w ciaze? Mad Mad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tulipan89i



Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 9:55 pm    Temat postu: BARDZO PROSZę O SZYBKA POMOC Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem dziewicą, ale parę razy zdarzyło mi się być z moim chłopakiem w sytuacji intymnej, boję się, ze plemniki mogły dostać się do mnie w jakiś sposób, na przykład na palcu albo coś... okres miałam 9 lipca trwał normalnie 7 dni ,ostatnie cykle trwały po 23 dni ale ostatnio po 20 dniach dostałam plamienia to było 28 lipca przez 4 dni było ciemno brązowo i czwarne i w piątek 1 sierpnia poleciało mi trochę krwi i leci do dziś w niedziele 10 sierpnia nic nie leciało ale od wczoraj znowu raz plamienie raz troszke krwi w nocy nic mi nie leci brzuch mnie bolał w tamtym tygodniu miałam mdłości i bolały mnie plecy cały czas mam dziwny nastrój i jestem rozdrażniona czy mogę być w ciąży ??? Sad Sad Sad


------edited by emilka----
proszę nie wstawiać więcej niż 3ech znaków przestankowych obok siebie oraz 3ech emotikonek obok siebie. ponadto istnieje do takich pytań specjalnie wydzielony temat. wystarczy spojrzec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motyliada



Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 10:53 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
licze ze na moje zapytanie rowniez ktos odpowie i mi cos poradzi..
Okres mi sie spoznia pare dni, aczkolwiek od jakis dwoch tygodni mam mdlosci, to ze jestem senna i znudzona nie jest dla mnie nowoscia bo zawsze tak mialam...Apetyt raz mam wilczy a za chwile wogole go nie mam. Mam tepmerature ciala 37 stopni gdzie zazwyczaj mam standardowa 36,6. Zamiast okresu mam takie geste "upLawy". uzywalismy prezerwatywy i nie byla peknieta bo sprawdzalismy. (zawsze "po" sprawdzamy).
Za to warto dopisac, ze tydzien temu wrocilismy z Chorwacjii,czyli zmiana klimatu solidna i podroz tez byla meczaca bo autokarem.
Sama juz nie wiem co myslec,chyba sie wybiore do lekarza bo stres mnie zabije niedlugo.Dajcie znac co myslicie i z gory dziekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tulipan89i, najlepiej zrób test albo idź do ginekologa.
to powinno rozwiać Twoje wątpliwości.
jeśli test wyjdzie negatywnie to i tak idź do ginekologa bo takie plamienia nie powinny mieć miejsca. zwłaszcza że trwają tak długo i pomiędzy okresami.

edytowałam, zeby było wiadomo, dla kogo jest odp. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

motyliada, jeżeli gumka nie pękła ani się nie zsunęła, to powinno być wszystko ok. objawy masz trochę niepokojące jednak. jeżeli już jest po terminie spodziewanej miesiączki, to po prostu zrób test. najpewniej okres się spóźnia przez wyjazd, ale sprawdzić nie zaszkodzi Smile

ps. nie pisz dwóch jednakowych postów w różnych tematach. drugi Twój post musiałam skasować

_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miracle



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochałam się z narzeczonym na początku sierpnia. zabezpieczyliśmy się prezerwatywą a na wszelki wypadek po stosunku dokładnie się umyłam (chociaż, to podobno i tak nic nie daje). miesiączka spóźnia mi się czwarty dzień i przyznaję, że stres może mi się udzielać. szczególnie, że moja mama to straszna panikara, ale najczęściej ma rację i dlatego się martwię.
dodam, że przez częste stresy mam nie regularny cykl. ostatnio dostałam okres dokładnie po miesiącu (tj. 8 lipca).

martwi mnie to, czy mogę być w ciąży? bardzo proszę o szybką odpowiedz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adzia17



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 1:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poczekaj jeszcze kilka dni, jeżeli nie pojawi się miesiączka zrób test, bo prezerwatywa mogla być pęknięta ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motyliada



Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka: No wlasnie,objawy sa niepokojace,a mnie juz stres tak zjadl ze nie mam juz nawet sily o niczym mysllec...a test...pewnie zrobie utro ale cholernie sie boje....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group