Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 13)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
crayon



Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 1:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny. Od 4 miesięcy zażywam Cilest. Przy ostatnim opakowaniu zapomniałam o tabletce (2 tydzień), ale zażyłam ją zanim mineło 12h od standardowej godziny, a wieczorem miałam 'niebezpieczny' stosunek. Po jakimś czasie zaczełam szybko się męczyć i bez przerwy byłam senna. Zaczeły mnie swędzieć sutki i przyciemniły się. Martwiłam się ale poczekałam na okres. No i tak pojawił się. Z jednodniowym opóźnieniem ale się pojawił. Niestety objawy nie ustąpiły. Ponad to miesiączka jest nadzwyczaj bolesna, co przy tabletkach mi się nie zdarzało, dzisiaj rano (4 dzień okresu) wystąpiły mdłości. Czy sądzicie że to może być ciąża? Miesiączka strasznie mnie zmyliła ale słyszałam że przy tabletkach moze występować ponieważ wtedy mamy "sztuczny okres". Proszę o odpowiedz Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anika83



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 8:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę,że raczej będzie wszystko ok,ale pewności nigdy nie ma.często zdarzało mi się pominąć tabletkę i jej wogóle nie przyjąć i zawsze było ok.kup test i nie zadręczaj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
keisak



Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 12:28 pm    Temat postu: Czy tak mozna zajsc w ciaze? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Błagam niech ktos mi odpisze .Czy jak trzymałam chlopaka za rece i on mogl miec na nich plemniki bo korzystałz toalety i ja pozniej poszłam do toalety i jezeli dotknełam okolic intymnych u siebie dłonia to czy mogło dojsc do zapłodnienia ??

---edit by Pituszka
Temat przenosze do pokrewnego do dzialu Obajawy ciazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

keisak krotko i zwiezle : to niemozliwe!!
no niby jakim cudem ?? Rolling Eyes troche pomyslunku, do zaplodnienia jest potrzebny stosunek i wytrysk... to co ze poszedl do tolaety przeciez plemniki nie "siedza" non stop na penisie i tylko czatuja na okazje zeby sie wslizgnac w majteczki Rolling Eyes

no ja juz dostaje bialej goraczki - czego to ludzie nie wymysla Evil or Very Mad


Ostatnio zmieniony przez pituszka dnia Sro Lip 02, 2008 3:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
crayon



Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika350



Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. jestem tu pierwszy raz. Podpowiedzcie mi, bo już nie mogę się doczekać!!. Staramy się z mężem o dzidzie i jak narazie nic!
Byłam ostatnio na USG w 13dc i wyszło że mam piekny pęcherzyk, który może pęnąć za ok. 2 dni. Zrobiłam testy owulacyjne, wyszły pozytywne (więc do dzieła Very Happy ) po owulce przez jakieś 7 dni bolało mnie podbrzusze. Później przestało teraz jestem na dwa dni przed (nie)spodziewaną @. czuję trochę pobolewanie piersi i ból krzyża, ale nie wiem czy czasem się nakręciłam!! proszę powiedzcie czy moge być w ciąży??? Wiem że na teścik sikany jeszcze za wcześnie!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

monika a skad my mamy wiedziec ? Smile przeciez nie siedzimy w brzuchu Wink
jesli trafilas na owulke i nasienie jest silne to jest szansa ze zasialiscie fasolke Smile jednak nie nakrecaj sie zbytnio bo roznie bywa...jak pechrzyk jest ok to sperma jest zbyt słaba itp. ale zycze powodzenia. test zrob w dniu spodziewanej @ Smile pzdr
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Buczek



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 9:47 am    Temat postu: Okres? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was Serdecznie:)Mam wielki problem ostatnio kochaliśmy się z chłopakiem(teoretycznie w dni niepłodne)Nie jest pewny czy nie poleciało mu,Jestem zaniepokojona Dodam tylko że mam bardzo nieregularne miesiączki i nie mam żadnych bólów przed okresem :(Ostatnio miałam tylko biała wydzielinę i teraz jest sucho(czy to jest przed okresem)Zazwyczaj miałam tak że miałam wydzielinę sucho i okres?Bardzo proszę Was o wsparcie i pomoc:)Pozdrawiam:)

---edit by Pituszka
Przenosze do tematu pokrewnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podaj dzien cyklu ktory to byl. Tak mniej wiecejv to Ci powiemy. Jesli byla biala ciagnaca sie wydzielina to sa dni plodne jak jest sucho to dni nieplodne.

a tak wogole to jesli masz nieregularne miesiaczki to lepiej unikac w Twoim przypadku stosunkow przerywanych bo rozumiem ze taki byl ten ostatni stosunek opisany w poscie?
Powrót do góry
Gosiunia18



Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ostróda
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 8:36 pm    Temat postu: Czy jestem w ciąży?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mam problem. Mój cykl mesiączkowy jest regularny i trwa 32 dni. Kochałam się z chłopakiem 3 dni przed owolacją. A teraz okres mi się spóźnia już 3 dzień. czy moge być w ciąży??prosze o szybką odpowiedz

---edited by Wind_Of_Hope---
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group