Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 13)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jola91



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: P.
PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

analnie Wink dzieki za odp. jestem juz spokojna... nie chce potem niepptrzebnych problemów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anika83



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochałam się z mężem w 11 dniu cyklu, czy mam szansę na ciążę czy raczej nie robić sobie nadzeii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anika83



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak bardzo chcemy tego dziecka,że zaczęłąm przeglądać forum.może ktoś obiektywnie mi odpowie,o ja niedługo wkręcę sobie wszystkie objawy. pierwszy dzień cyklu miałam 10.06.2008 a tosunek 20.06.2008.zapomiałam dodać,ż odstawiłam tabletki.ostatnią wziełam 06.06.2008.błagam odpiszcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No sznse są jak najbardziej jednak odstawiłaś niedawno tabletki a każdy organizm reaguje inaczej i dokońca sama niewiesz jak będzie teraz wyglądał twój cykl. Więc chyba lepiej jak test zrobisz
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz anika83 szanse są. Ja z mężem próbujemy już kilka miesięcy i nic więc zakupiłam sobie testy owulacyjne , może to pomoże Shocked Było raz a dobrze przed owulką, świeca......Trzymam kciuki żeby ci się udało. Ja sie odezwę jak mi poszło ale w tym tygodniu dopiero zaczynam testowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi210



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj wind_of_hope Dziś odebrtałam wyniki z hormonów i byłam u lekarki wyniki sa ok Smile Mam brac kwas foliowy i probowac Smile O jakis zaburzeniach można mówić dopiero po 1,5 roku starań Smile Pozdrawiam Oblicz mi dni płodne Smile Miesiączka 20 czerwca 5 dni (35 dizeń od poprzedniej ) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

megi dni płodne wypadaja wg mnie : 3-11 lipca, sama owulacja: 7 lipiec... ale moge sie mylic bo masz strasznie długi cykl.... radziłabym zakupic test owulacyjny... wtedy wieksza pewnosc. a tak..bedziesz sie starała w te dni co napisałam i nie uda sie i bedzie na mnie Sad ....

jesli z Toba jest wszystko ok to moze faceta przebadac?...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi210



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha ok nie wiem z tymi testami bo i tak bym nie wiedziala kiedy je robic Nie ma potrzeby sie badac na razie bo lekarka powiedizala ze dopiero po 1,5 roku staran mozna mowic o jakis klopotach i ew sie badac wiec bedziemy probowac po co sie stresowac podejdziemy do tego ma byc to bedzie w swoim czasie Smile w koncu pierwsze tez przyszlo samo Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Buczek



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 9:37 pm    Temat postu: POMOCY!!!!!!!!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Mam pytanie...Ostatni zaszalałam z moim chłopakiem i On nie jest pewien czy coś mu nie wyciekło:(Ja miałam teoretycznie gęsty śluz i raczej niepłodne dni>Nie wiem co mam mysleć? Proszę o radę:

---edit by Pituszka
Temat przenosze do pokrewnego w dziale Objawy ciazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to co on nie jest pewny?? przeciez wytrysk sie czuje Smile a jezeli byl gesty sluz no to nieplodne mialas wiec bez nerwow Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group