Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 13)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 5:31 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 13) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z uwagi przekroczenia 40 stron - otwieram nową czesc. prosze tu kontynuowac rozmowe Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok dzieki wam bardzo.. napewno się jeszcze odezwe.. dalej mam obawy ale skoro mówicie że bez plemników brak zapłodnienia to ok.. dzieki wam bardzo jeszcze raz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba mnie zaraz szlak... Evil or Very Mad Dzisiaj miałam dostać @. Zrobiłam przed chwilą test Ouick wyszedł negatywny Sad Już myślałam,że w końcu się udało. A tu nic. Znowu mnie cyce bolą jak miesiąc temu ale okres się pojawił. Dziwnie kłuje mnie nieraz z boku. No i jajniki bolą. Ale ten test ech, trzeba będzie chyba znowu próbować Shocked Może mam go powtórzyć co sądzicie???

------

Hej jest tam kto? Siedzę i czytam i boli mnie lewy jajnik, przedtem prawy, Embarassed Chyba sama się nakręcam, idę coś zjeść, póżniej tu wrócę Laughing

posty połaczyłam. emilka -------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Objawy ja na miesiączke więc niewiem czy jest sens powtarzać ale możesz zawsze spróbować.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odp. Wciąż mam nadzieje jednak, że może w końcu się udało. Pożyjemy, zobaczymy. Temperaturkę mam wysoką przeziębiona nie jestem ale nie wiem czy to na okres bo nigdy przed okresem sobie nie mierzyłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak niemierzyłaś to niema sensu mierzyć bo niebędą wiarygodne pomiary
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki odezwę się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i pojawiła się @. Ech życie.. Już nie wiem co mam robić żeby się doczekać fasoleczki pozdrawiam Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jola91



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: P.
PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 12:00 pm    Temat postu: stosunek analny a ciąża?! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie... czy uprawiając seks analny z facetem moglo dojsc do zaplodnienia? jestem 10 dni po miesiaczce, a podczas tego stosunku z członka partnera wyciekał juz 'jakiś' śluz jednak to nie była sperma... slyszalam ze w tym sluzie juz sa zaczatki plemnikow, ze jest ich bardzo malo i ze mozna dojsc przez t odo zaplodnienia... podczas tego stosunku czlonek partnera wielokrotnie dotykal pochwy... co robic?

---edit by Pituszka
Temat przenosze do pokrewnego w dziale Objawy ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jola no to kochalas sie analnie czy vaginalnie?? po pierwsze to po analnym nie mozna kochac sie vaginalnie bo nabawisz sie jakiejs infakcji... flora bakteryjna w pochwie i w odbycie jest zupelnie inna...
a co do twojego pytania to jezeli nie bylo wytrysku to jest ok, jedynie przed wytryskiem na kilka sekund moga pojawic sie plemniki a ten sluz co wydobywa sie z czlonka podczas podniecenia to nie zawiera plemnikow poniewaz jest to plyn z prostaty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group