Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 13)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój okres spóźnia się już 10 dni. Od wczoraj znowu odczuwam tak jakby miał się pojawić, ale jakoś się nie zapowiada że dostane Confused Czy teraz, po tym jak mi sie spóźnia 10 dni, ciąża jest bardziej prawdopodobna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adzia17



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pewno tak, ale zrób test, jeżeli jest negatywny to pójdź do lekarza może jest inny powód braku miesiączki ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tym, że ja jestem teraz za granicą i wracam dopiero za tydzień Confused A jaki jest najlepszy moment na zrobienie testu? Skoro teraz nie mam miesiączki a kolejną powinnam dostać na początku września to powinnam czekać do tego czasu? Czy poprostu zrobic test 12 dni po ewentualnym zapłodnieniu? Tyle czasu już mineło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minula



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:50 am    Temat postu: objawy ciazy co myslicie na ten temat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich , od roku staramy sie z mezem o dziecko i zawsze nic , okres ostatni mialam 10 lipca , w lipcu zawsze po zabawie kladlam nozki do gory , dzis jest 13 sierpien i okresu brak , robilam sobie test ciazowy 5 dni temu i wyszedl negatywnie ( nie wiem czy czasem nie zrobilam go za wczesnie ) od kilku dni sprawdzam sobie temperature i zawsze jest 37,1-37,3 ,boli mnie pod brzusze , i czesto robie siusiu , co wy sadzicie na ten temat czy to moze oznaczac ze wrescie nam sie udalo , z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi . Pozdrawiam Monika


---edited by Wind_Of_Hope---
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mc8



Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobilam test drugi raz iznowu wynik negatywny .... Smile na szczescie;) tylko ze okresu dalej nie mam... a tak mnie boli krzyz! strasznie! tak jak zawsze przed okresem ! tylko ze on mnie juz boli 5 dzien! jutro ide do ginekologa i mam nadzieje ze nie jestem w ciazy.... moze za bardzo sie strsuje tym wsyztskim.... ale myslsicie ze skoro zrpobilam drugi test ( 9 dni po spodziewanej miesiaczce) i wynik jest negatywny to jest ok??prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewunia99



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: olsztyn
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 3:20 pm    Temat postu: czy jest mozliwosc ze to ciaza ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam kobietki mam problem ,zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywny a piersi mi urosly i leci z nich siara oraz mam bule rzucha poradzcie mi cos Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justka17



Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wawa
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 3:29 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak wiem jak sie zachodzi w ciaze ale prypadki sa RÓŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 5:18 pm    Temat postu: Re: czy jest mozliwosc ze to ciaza ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewunia99 napisał:
witam kobietki mam problem ,zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywny a piersi mi urosly i leci z nich siara oraz mam bule rzucha poradzcie mi cos Smile


hmmm to moze wybierz sie do gina? na badanie? po co zwlekac? a testy moga sie czasem mylic... ile dni nie masz juz okresu??

Justka a Ty pomysl logicznie. ciaza nie jest mozliwa w Twoim przypadku.. Neutral. temp. moze byc podwyzszona z roznych powodow.. i wcale nie musi to oznaczac ciazy Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mc8



Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mi ktos odpisze????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mc8 Twoja sytuacja nie jest za ciekawa..przeciez doskonale wiesz ze w połowie cyklu jest owulacja wiec na jaka cholere robiłas to bez gumki? Neutral niby nic nie polecialo ale załozmy ze facet podniecil sie tak mocno ze byłblisko wytrysku to jaksi % plemnikow mogł sie wydostac i dalej wiadomo co sie dzieje.. Rolling Eyes
test robisz najwczesniej po 12 dniach od stosunku,nigdy wczesniej, albo w dniu spodziewanego okresu,.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group