Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 12)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
megi210



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 9:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie jestem w ciazy Ale wszytskojest ok Lekarka dala mi tylko badania na hormony i powiedziala ze jak chce miec 2 to nie ma przeciwskazan i mam brac kwas foliowy Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ooOBrownEyesOoo



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podkarpacie
PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

meg[/[b]b]i co myślisz o problemie mojej qmpeli??napisz cos bo ona tu siedzi i sie martwi...

Otrzymałaś już wiele, stosownych odpowiedzi nt.
Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi210



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma mowy o ciazy skoro bylo zabezpieczenie nie ma znaczenia ze to byla druga prezerwatywa Nie ma sie o co martwic nie tak latwo zajsc w ciaze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 3:20 pm    Temat postu: PROBLEEEMM POTRZEBUJE POMOCY... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam... w środę 25.06.08 uprawialiśmy z dziewczyną sex.. niestety naplątał się problem, pękła nam gumka Neutral ale...
1. Prezerwatywa posiadała środki plemnikobójcze,
2. Gdy pękła to maxymalnie po czasie poniżej 2 minut zakończyliśmy stosunek, ponieważ to zauważyliśmy,
3. Mojej dziewczynie do dni płodnych brakowało 5 dni.. bo wypadają jej 30.. a robiliśmy to 25.
4. NIE BYŁO WYTRYSKU!!!!!! tylko ta cała maź przed wytryskowa.. czy jak się to mówi.

Czy mamy się obawiać ciąży ? bardzo proszę o pomoc... bo myśli tak nas dręczą że nie da się żyć normalnie Neutral


-----edited by emilka-----
temat przyłączyłam do podwieszonego specjalnego;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

luter, 5 dni do owulacji czy 5 dni do rozpoczęcia płodnych dni? napisz w którym dniu cyklu to się stało i iludniowe cykle ma Twoja dziewczyna.
a tak poza tym, to ja szans na ciażę to tutaj nie widzę Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilko 5 dni, do tych najbardziej płodnych,10 dzien cyklu,a cykle ma 28dniowe
Czy mamy się obawiać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to nie do dni płodnych, tylko do owulacji :/ no to wg mnie mielibyście co się obawiać, jeżeli doszłoby do wytrysku. a jeżeli nie doszło plus gumka ze środkiem plemnikobójczym (w sumie i tak jak nie było wytrysku to skąd plemniki, ale nieistotne), to nie powinniście sie martwić Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilko bardzo dziękuję za pomoc... czyli mam się nie martwić ? a powiedz mi jakie są szanse na ciąże ? bo naprawde mimo uspokojeń i tak się martwie Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szanse są małe, nie było wytrysku i był środek anty plemnikowy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

megiii ehh.... w takim razie powodzenia nast. razem ! a kwas bierz Smile napewno nie zaszkodzi :]. Smile


Temat zamykam. powod? 40 stron. Smile prosze kontynuowac rozmowe pod tym adresem--->

http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp55535.html#55535

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Strona 40 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group