Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 12)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aida22



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 9:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze 2 dzien mnie brzuch boli ..martwie sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aida a to czasem nie z nerwow??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniamts



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Btm:)
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co myśleć..
9 dni po stosunku zrobiłam test byl to BOBO TEST - wyszedł negatywny.
Dziś mam dostać miesiączke, odpukać - jeszcze nie ma.
Mam bóle w podbrzuszu i żołądku,czasem odczuwam takie rwanie w dole brzucha po boku w okolicach pachwin, dziwne żyłki na sutkach, piersi mnie pobolewają ale lekko nie tak jak zawsze przed @, stały sie wieksze. Oprócz tego temperatura mierzona w pochwie wynosi 37,3. Caly czas chce mi sie jesc i spać i wlasciwie tak ostatnio wygladaja moje dni. Co o tym sadzicie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja proponuje zrobic test bhcg... wtedy sie wyjasni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aniamts, to test robiłaś 8 czy 9 dni po stosunku? temperatura wynosi 37,3 czy 37,4? bo piszesz w dwóch tematach co innego. zdecyduj się prosze na coś i pisz w jednym temacie!
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aida22



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozliwe ze z nerwow ah mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.W czerwcu wracam do domku wiec musze byc spokojna:)ale jak tu o tym nie myslec...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja proponuje zakonczyc juz tą rozmowe. nie powtarzaj sie cały czas. 9 dni po stosunku to za wczesnie na test. musi upłynac min. 12 dni. zrob jak radzi Pituszka Smile koniecccccc Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniamts



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Btm:)
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Droga Emilko, jakbys czytała moje posty dokładniej to bys zrozumiała. Ze kochałam się z moim narzeczonym 3 dni z rzędu, a więc test zrobiłam 8,9 dni po stosunku (czy to jest jakas wielka roznica 8 czy 9??). tak samo pisałam, ze temp. mam 37,3 a nawet 37,4... wiec nie bede sie na nic decydować, pisze tak jak jest. Czytaj dokladniej a nie stwarzaj niepotrzebnych problemów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test robi sie najwczesniej 12 dni po stosunku. Inaczej wynik moze byc nieprawidlowy. Po co sie pozniej zadreczac niepotrzebnie Rolling Eyes czekaj do 12 dnia i zrob test i tyle.
Powrót do góry
thedark92



Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 2:56 pm    Temat postu: Obawy...;[ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boje sie ze jestem w ciazy...
w/g mioch obiczen bylby to juz 3 miesiac,
ale ja nie mialam zadnych objawow typowych dla tego okresu,
miesiaczke mialam normalnie w terminie, i nie byly to takie male krwawienia tylko normalna miesiaczka trwajaca jak zawsze ok 4-5 dni...

jedynym moim obawem jest to ze przytylam, nieznacznie bo jakies 2 do 3kg.
nie robilam testu...bo on czasem zawodzi,
mam sie czego bac czy raczej nie?

---edit by Pituszka
Post przenosze do tematu pokrewnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 3 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group