Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 12)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sandi te "kropelki" moga wystapic na kilka sekund przed wytryskiem a on wszedl na chwile tylko wiec podejzewam ze do wytrysku bylo daleko Smile a testy byly jak najbardziej wiarygodne ...
a z tym okresem to gin ma racje - to normalne po prostu masz nieregularny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ooOBrownEyesOoo



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podkarpacie
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:48 pm    Temat postu: ;( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka co powuesz na mój temat na temat mojej sprawy??pomóz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.... a ten wytrysk to byl odrazu po wyjsciu?? czy troche minelo??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ooOBrownEyesOoo



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podkarpacie
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wiem...z kilka sekund zanim był...
;(
jak go zebrało to od razu wyszedł..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... wiesz czasami sie mysli ze zdazyl a okazuje sie inaczej... miejmy nadzieje ze to juz byly nieplodne dni... wieksze ryzyko jest zawsze przed owulacja niz po bo nawet jezeli doszlo by do zaplodnienia to moglo jajeczko byc juz daleko i zostanie usuniete razem z krwawieniem miesiaczkowym - tak sie tez zdaza... ale miejmy nadzieje ze zdazyl <pociesza> ta tabletka tez mogla rozregulowac cykl...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ooOBrownEyesOoo



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podkarpacie
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo się boję.. Crying or Very sad dziękuje ci kochana chociaz ty...<przytul>
czytałam że ta tabletka właśnie moze rozlegurować.. oj;(
smutaśno mi.. Crying or Very sad



uciekam spać... Sad
dziękuje i ciumam w nosek Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandi



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 12:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka, jak mowimy o tych kropelkach to moj chlopak nie ma ich tylko przed wytryskiem .. wystarczy (przepraszam ze tak bezczelnie) wezme go w reke a juz cos z niego sie wydziela .. czy wlasnie to cos moglo zaplodnic ? ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie o to mi chodzilo ze ten plyn co sie wydobywa podczas podniecenia ( ma postac galaretki przezroczystej lub sluzu ) to jest plyn z prostaty on plemnikow nie zawiera Wink jedynie na kilka sekund przed wytryskiem moze nastepic "tzw" kropelkowanie i o tym pisalam wyzej.... jest ono niewidocznie i niewyczowalne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandi



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka dziekuje za wszystkie porady i domowienia ;P Dzis zrobilam 3 test z samego rana , czyli minelo 20 dni od calego wydarzenia i wyszlo ze nie jestem ,wiec chyba moge spokojnie czekac na okres. Jak sie bedzie spoźnial to z nerwow padne hehe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ooOBrownEyesOoo



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podkarpacie
PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 8:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HEY Razz tym razem pisze w sprawie swojej koleżanki, ponieważ ona nie ma internetu Sad opis wydarzenia:
kochała się ze swoim chłopakiem pierwszy raz z zabezpieczeniem, po 1 stosunku chłopak zdjął prezerwatywę i założył drugą. Lecz do stosunku nie doszło wszedł w nią jedynie tu z "kraju" a nie "tam". Kumpela zastanawia się czy przez to może byc w ciaży, czy plemniki nie dostały się jakoś na druga prezerwatywę i pożniej tam dalej..(w sumie to sama nie wiem czemu panikuje). Odpiszcie bo ona martwi się mi tu jak głupiutka przed komputerem..
pozdrawiam cieplutko Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Strona 39 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group