Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 12)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elka22



Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:00 pm    Temat postu: czy moge byc w ciazy??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejka Planuje z narzyczonym dziecko. Kochalismy sie 19.04. Miesiaczke mialam dostac 1.05 ale spoznila mi sie i dostalam 7.05. Miesiaczki mam regularne. Czy jest mozliwe ze udalo nam sie??? Very Happy

---edit by Pituszka
Post przenosze do pokrewnego tematu.
I tak na przyszlosc nie zakladaj kilku takich samych tematow, drugi usunelam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aida22



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ja to doskonale wiem tylko ze ta sytuacja sie zdazyla w niedziele i ja jechalam za granice i w tym problem:(wydaje mi sie ze jak sa dni nie plodne to ogolnie jest suchosc wiesz o co mi chodzi i tak bylo u mnie kazdy stosunek zabezpieczony i ten feralny..a dzisiaj to juz bole brzucha i wilgotnosc wiec teraz sa dni plodne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale dostalas miesiaczke wiec mysle ze ciazy nie ma, chyba ze ta miesiaczka byla jakas inna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:30 pm    Temat postu: Re: czy moge byc w ciazy??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Elka22 napisał:
Hejka Planuje z narzyczonym dziecko. Kochalismy sie 19.04. Miesiaczke mialam dostac 1.05 ale spoznila mi sie i dostalam 7.05. Miesiaczki mam regularne. Czy jest mozliwe ze udalo nam sie??? Very Happy

ale to była zupełnie normalna miesiączka? wygląda na to, że kochaliście się w najbardziej płodne dni, ale skoro przyszedł zupełnie normalny okres, to raczej wyklucza ciążę. na wszelki wypadek może zrób test.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aida22



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej to jeszcze raz ja wlasnie sprawdzam no i wlasnie zaczely mi sie dni plodne dzisiaj...bole brzucha mam .Boje sie ze mogly poczekac te plemiki..no ale nie bylo wytrysku prezerwatywa ze srodkiem plemikobujczym..kurcze Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aida22 nie panikuj Smile moim zdaniem ciazy nie ma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aida22



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za te rady jednak sa bardzo pomocne..troche sie uspokoilam moj facet tez mowi ze bedzie dobrze wszystko.Jednak jesli ktos by mial taka sytuacje jak ja to prosilabym o napisanie do mnie..
buzka dla WAS:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
:(wiewiorka



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:48 pm    Temat postu: to znowu ja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm dziewczyny mam problem kochałam sie z chłopakiem 3 maja ... miał prezerwatywe która nie pekła wytrysk zreszta był po wyjeciu ,,, ostatni okres miałam 19 kwietnia czy mam powody do zmartwienia ?? czy raczej nie ? z tego co czytałam wyszło ze miałam dni płodne ,,

-------edited by yalissea---------
Tu jest dział dla tych pytań, więc przeniosłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adzia17



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny i znowu sie nie udało ... nie jestem w ciazy. co mam zrobic zyby sie udalo ?! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:(wiewiorka Zdecydowanie nie. A dlaczego miałabyś się martwić? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Następny
Strona 2 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group