Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 12)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:21 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 12) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkiem należy najpierw sprawdzić, czy temat na który chcemy napisac jest już w tym dziale.


- Jeżeli jest, należy swój post napisać w już istniejącym temacie używając opcji "odpowiedz"

- Jeżeli nie ma, można utworzyć nowy temat ale trzeba pamiętać, że ma być tak zatytułowany aby mówił o czym jest post.

- Nie wolno pisać więcej niż 3 znaki interpunkcyjne pod rząd.

- Posty których tematy to np. "pomocy", lub "prosze o pomoc" będą blokowane.

- Post jak i temat nie może byc pisany cały dużymi literami, nie może być też pisany wersalnką.


Post może byc pisany WYŁĄCZNIE czarnym (domyślnym) kolorem. Ewentualnie poszczególne słowa w zdaniach mogą być wytłuszczone, lub innego koloru.



Moderator ma obowiązek zwrócić uwagę, gdy któryś z tych punktów nie został spełniony
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
thedark92



Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 5:01 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 12) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

-----------edited by emilka-----------
Ze względu na przekroczenie 40 stron tematu, otwieram nową cześć (już 12stą)





moj chlopak tylko na chwile byl we mnie i wydaje mi sieteraz jestem w ciazy,.
nie mam zadnych szczegolnych objawow, mialam juz 2 miesiaczki ale slyszalam ze mozna miec nawet 3.
nie wymiotuje ani nie czuje sie zle. moje miesiaczki to nie satylko takkrwawienia tylko normalne trwaja jak zawsze 4 gora 5 dni.
nie mam rowniez zadnych zachcianek.
tylko przytylam ze 2 kg gora3kg niewiem juz co mam o tym myslec, boje sie ze naprawde jestem w ciazy.



------edited by emilka-----
temat przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu specjalnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka231



Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 5:43 pm    Temat postu: test Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test robilam apteczny ale wydaje mi sie ze lekarz nie mogl sie chyba pomylic tym bardziej ze jest to lekarz z wieloletnia praktyka

robilam test apteczny a lekarz jest z wieloletnia praktyka wiec chyba nie mogl sie pomylic???



-----edited by emilka-----
hej, nie zakładaj kolejnych tematów, po prostu kontynuuj tutaj proszę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ludwian



Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wawa
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej mam takie pytanie ponieważ kochałam się z chlopakiem(22.04) z prezerwatywą dwa dni później dostałam miesiączkę(24.04) czyli tak jak powinnam dostać ale odkąd miesiączka mi się skończyła cały czas bolą mnie jajniki. Byłam u lekarza i nie stwierdził żadnej choroby ani nic takiego kiedy zapytałam o ciąże powiedział że to jest jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić zapłodnienie. Co o tym sadzicie czy istnieje opcja ze jestem w ciąży??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wykluczam taka mozliwosc poniewaz kochalas sie w dni nieplodne i dostalas okres normalnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ludwian



Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wawa
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlaśnie z jednej strony no to wszystko to wyklucza po pierwsze zabezpieczenie po drugie dni niepłodne po trzecie normalny okres. Tylko martwi mnie ten ból jajników skoro lekarz wykluczyl jakąkolwiek chorobę, ale i tak bardzo Ci dziekuje za szybką odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aida22



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja juz pisalam moja historie ,,niby sie juz nie boje bo byly dni niepodle nie bylo wytrysku no ale ta neiszczesna gumka:(no i wydaje mi sie ze teraz mi sie zaczynaja plodne newiem czy to ma jakis wplyw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wpływ na co? plemniki maja szanse na przezycie tylko w sluzie płodnym Smile spokojnie sobie przeczekuja tyle ile moga i potem leca do komorki Razz. w ktoym dniu cyklu sie kochałas? daleko było do płodnych? z reszta po co pytam Razz nie było wytrysku w srodku wiec w ciazy nie jestes Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aida22



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochalam sie 4 maja byl to moj 9 dzien cyklu no i wydaje mi sie ze dzisiaj mam dni plodne juz albo gora jutro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha 9 to juz niby poczatek płodnych,,, ale nie martw sie Smile jesli nie doszlo do wytrysku to nie ma mowy o ciazy Smile..jednak teraz badz czujna. wchodzisz w faze owulacyjna i przy nastepnej takiej sytuacji nie zwlekaj tylko pedz do gina po tabletke "po" Smile pzdr
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 1 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group