Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 12)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
megi210



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind ofhope nic nie piszesz Ja w czwartek ide do lekarza zapytacco i jak czemu sie tak dzieje ew zrobic badania Mam nadzieje ze to nic powaznego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

megi210 napisał:
Wind ofhope nic nie piszesz Ja w czwartek ide do lekarza zapytacco i jak czemu sie tak dzieje ew zrobic badania Mam nadzieje ze to nic powaznego Smile


megiii odpisywałam.niedokładnie czytasz Razz

pisałam ze moze to plamienia ciazowe a nie okres? warto powtorzyc bete Smile 3mam paluchiii Cool Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi210



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie bede robic bety tym razem jutro ide dolekarza musze meic na wizyte no i dowiem sie co i jak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandi



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 4:24 pm    Temat postu: Prosze o porade. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ehh .. problem jak co drugiej tu dziewczyny ..
Jak zawsze przez 2 lata uprawialam seks z zabezpieczeniem tak teraz pierwszy raz bez. Bylo to w ostatni dzien mojego okresu , w tzw. "ostatki". Trwalo to moze z 20-30 sekund (nie wiem czy to mozna nazwac kochaniem heh). Do zadnego wytrysku nie doszlo,poprostu kilka razy "wszedl" .. Po dwoch tygodniach zrobilam pierwszy test - i wyszlo ze nie jestem, kolejny po 2 i pol tygodnia rowniez ze nie jestem. Ale , pomimo ze miesiaczka ma wystapic dopiero za 10 dni , mam dziwne bole w podbrzuszu jak przed okresem , nabrzmiale piersi i bolące sutki .. Zadnych mdłosci czy czestego oddawania moczu nie ma- tylko te ktore wymienilam .. Co o tym mysilcie ? Biorac wszystko pod uwage..



-----edited by emilka-----
przyłączyłam temat do specjalnie wydzielonego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ooOBrownEyesOoo



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podkarpacie
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 5:43 pm    Temat postu: piszcie co o tym myslicie.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwszy post jest wyzej napisany wyzej przeze mnie. jak narazie nikt mi na niego nie odpisał Sad Sad Sad


---------


Sandi wg mnie nie jesteś w ciaży..jeżeli do wytrysku nie doszło to nie będzie ztego nic. Jeszcze te testy które potwierdzaja że nie jesteś. A twoje dolegliwości bóle czy nabrzmiale piersi są oznaką nadejścia miesiączki. Tylko sie dziewczyno nie denerwuj:) bedzie dobrze Wink pozdrawiam cieplutko:)



------edited by emilka------
staraj się nie pisać więcej niż 3ech emotek obok siebie i bezpośrednio pod sobą kilku postów (tutaj używaj opcji "zmien"). pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 7:57 pm    Temat postu: Re: Co o tym myslicie...?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooOBrownEyesOoo napisał:
hej:* mam małe pytanie do was wszystkich i mysle że napiszecie co o tym sądzicie..
Kochałam się ze swoim chłopakiem dzisiaj po północy do 23czerwca wypadały mi dni plodne, kochaliśmy sie bez zabezpieczenia tz szybki numerek hehe trwało to z 2 3 min. po czym chłopak nie spu scił się we mnie. Okres miałam 6 czerwa normaklnie powinnam miec na dzien dzicvka 1 czerwa ale sie przesunał bo zjadłam tabletke "72h"(stosunek 29maja). Wczesniejsza miesiączkę miałam 30kwietnia,a jeszcze wczesniejsza 4 kwietnia. Co radzicie zrobić?? czy jest duza szansa na to żebym była w ciąży pomimo tego że chłopak nie spuścił sie we mnie??


jesli nie spuscil sie to nie ma mowy o ciazy,chyba ze cos poleciało- tak tez moze byc ;/ czasem sie wydaje ze wyszedł na czas ale jakis % moze zostac...nierozwaznie postepujesz- jak masz płodne to uzyj gumki moze co? ciezko 8zł wydac? chyba lepsze to niz stresowanie sie i połykanie tej paskundej chemii ( tabletka po ) ;/. takie moje zdanie ale rob jak uwazasz...co do okresu to wg mnie w ciazy nie jestes a spoznia sie własnie od tabletki.;/;/ niepotrzebne trucie organizmu..ale coz..polak madry po szkodzie. pozostaje ci czekac


megi-
to w takim razie czekam na wiesci!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandi



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakby ktos mogl mi odpisac .. Sad ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sandi ja odpisze Smile
moim zdaniem na 100% w ciazy nie jestes Smile nie bylo wytrysku i pewnie bylo do neigo daleko testy negatywne wiec spokojnie Smile a te bole piersi i brzucha to pewnie zwiastuny zblizajacego sie okresu... moze przyjdzie wczesniej chociaz mnie zazwyczaj juz 10 dni przed boli brzuch i piersi wiec spokojnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ooOBrownEyesOoo



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podkarpacie
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:31 pm    Temat postu: CD Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind oh hope... rozumiem Cię i to co napisałaś. Może napisałam to niezrozumiale hmm.. chodzi mi o to że godzinę po dniach płodnych doszło do cyk cyk.. nie spuścił się we mnie i nie wiem czy ta gpodzina to czasem nie zbyt za mało żeby zaczęły się juz dni nieplodne.
Cykl mógł mi się troszkę rozlegulować po tym jak miesiąc temu zjadłam tabletkę "po" (była niepotrzebna, ale ja wolałam mieć 101% pewności)
narazie nie mam żadnych jakiś bólów jajników czy czegokolwiek czuję się normalnie.
A to co się stało było nieplanowane i dlatego tak.. trwało zaledwie 2, 3 minuty..
Oj głupia jestem..;( Odpisz jak moższ..pozdrawiam cieplutko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandi



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka
Co fakt to fakt, moze byc wczesniej okres a moze i poźniej u mnie srednio cykle trwaja od 30 do 40 nawet dni .. i tak od kilku lat ..Ginekolog moj twierdzi ze to normalne ;| .. Faktem jest rowniez ze nie doszedł moj chlopak lecz.. te "kropelki" nie wiem jak mowi sie na nie profesjonalnie. A testy byly robione po 2 tygodniach od zajscia sytuacji, to nie za wczesnie na nie ? ..
To straszne jaka mnie opętała głupota ;/ .. żałuje jak niczego w zyciu !

Dziekuje ze sie mna "zajelas" ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Następny
Strona 38 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group