Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co sądzicie o e-papierosach?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymon3bad



Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

E papierosy są zdrowsze od zwykłych, ale chwalić ich też nie ma co bo zbierają parę w płucach która się skrapla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
diabetyczka88



Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

E-papierosy podobno są bardziej szkodliwe niż normalnie w końcu też chemie się w nie wlewa i też leci dymek więc ma się wrażenie ktoś i tak pali przy tobie... Osobiście polecam do rzucenia palenia tabletki Tabex lub Desmoxan (jest to zupełnie to samo). Super kuracja która stopniowo pozwala ograniczyć palenie przez zawartą w tabletkach terapeutyczną nikotynę. A nie oszukujmy się palenie to jest nawyk i przyzwyczajenie organizmu do dawki nikotyny więc wniosek prosty czym się zatrujesz tym się wyleczysz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 8:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różne są opinie na temat e-papierosów. I jedne i drugie są szkodliwe, najlepiej jest powoli je wyeliminować z życia. Denerwujące dla "niepalaczy" jest to, że ludzie bez problemu mogą e-papierosy palić wszędzie, m.in. w centrach handlowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eizzy
Spamer


Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 3
PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie e-papieros to świetny wynalazek. Rodzice przestali palić te smierdzące fajki i jest super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaromga



Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tarnów
PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A dla mnie to przereklamowane "cacko" które nie nadaje się do niczego. Moja żona pali od 4 lat, prosiłem, błagałem aby przestała i NIC. Aż kupiłem tego e-fajka firmy Folish. Co prawda zaczęła palić tylko tego e-fajka, odrzuciła zwykłe papierosy ale ten smród z olejków który pozostawał jej w ustach to makabra. Śmierdziało totalnie taka chemia połączona z tytoniem, okropne. W końcu powiedziałem że chce mieć dziecko, rzuciła i to i to, nie pali, jest czysta i cieszę się. Tak czy siak nie polecam tego fajka, są gorsze od zwykłych papierosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tatarak



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wkurza mnie trochę jak w miejscu publicznym siedzi ktoś z tą e-fajką i mimo że tak nie śmierdzi jak zwykły papieros to i tak dmuchają niektórzy że powstaje wielka chmura :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu przeszkadza ci też ta " wielka chmura" Smile tak naprawdę moglibyśmy się również czepiać tego że samochody nie dość że jeżdżą blisko nas to jeszcze zostawiają za sobą smród spalin i często czarne chmury. Nie powinniśmy być tacy małostkowi co do samych e-papierosów sama nie wiem czy są skuteczne bo nigdy z nich nie korzystałam myślałam natomiast żeby kupić mamie Smile o ile pomoże jej to w walce z nałogiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ramora



Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 2:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to w ogóle nie pomaga lepsze są tablexy, około 40 zł ale pomagają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przemtarn



Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sarsaparilla napisał:
Nie wiem czemu przeszkadza ci też ta " wielka chmura" Smile tak naprawdę moglibyśmy się również czepiać tego że samochody nie dość że jeżdżą blisko nas to jeszcze zostawiają za sobą smród spalin i często czarne chmury. Nie powinniśmy być tacy małostkowi co do samych e-papierosów sama nie wiem czy są skuteczne bo nigdy z nich nie korzystałam myślałam natomiast żeby kupić mamie Smile o ile pomoże jej to w walce z nałogiem.



A ja popieram kolegę, któremu zarzucasz małostkowość. Przestrzeń publiczna powinna być traktowana jako wspólna, więc powinniśmy powstrzymywać się od wszelkich czynności, które wadzą innym. Samochodów bym do tego nie mieszał, bo jeżdżą po wyznaczonych szlakach. A e-papieros może nie szkodzi, a może szkodzi - niezależnie od tego, nawet jak nie śmierdzi, można go palić z dala od innych.

PS. Tak nie palę, ale dopóki ktoś mi w twarz nie dmucha, dopóty mi to nie przeszkadza. Ale szanuję innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marmed



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 10:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie może nie irytują e-papierosy co ich użytkownicy. Zauważyłem zwłaszcza w centrach handlowych jak popalają to dosłownie wszędzie, a najgorsze jest to, że oni sami nic w tym złego nie widzą. Mi osobiście to przeszkadza, ponieważ jestem osobą nie palącą, a powietrzem z dymem wypuszczonym z obcych płuc nie chcą oddychać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group