Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co sądzicie o e-papierosach?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Literia



Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm, trudny temat. Ja osobiście uważam, że te e-papierosy to jakiś "wynalazek". Smile Sądzę, że to substytut i takie coś "wymodzonego". Pytanie czy to w ogóle jest skuteczne? Nie sądzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
radiowa



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Swarzędz
PostWysłany: Czw Sie 25, 2011 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jak rzucałam palenie rok temu, dostalam od meza e-papierosa. Efekt był taki, ze siedzialam ciagle z tym ustrojstwem, a potem i tak wychodzialam napalic sie normalnym, gdzies w ukryciu. Glupi chłowiek, sam siebie oszukuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a_gusia_83



Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 3:49 pm    Temat postu: papieros elektroniczny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

E papieros to jest super sprawa, nie śmierdzi, nie dymi, nie ma substancji smolistych. Ale dobry jest głownie na początku rzucania. Trzeba pamiętać, że to nadal nikotyna. Odstawić z czasem trzeba i tego papierosa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AlekOrpel



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś naprawdę chce rzucić to owszem, jak najbardziej e-papieros może stać się zamiennikiem 'normalnego' papierosa. Ale jak moja mama kupiła go w prezencie tacie, któremu nie w głowie było rzucanie palenia to efekt był podobny jak u radiowej- popalał sobie po cichu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pako29



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy to czasami nie jest kolejna wymówka.
polecam się wewnętrznie zaprzeć i po prostu przestać
przy okazji jest duma z samego siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fersja



Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

można też skorzystać z poradni dla nałogowych palaczy. Najpierw przepisuja takie leki i powoli zmniejsza ise dawke aż w koncu przestaje palić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AlekWawq



Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie e-papierosy to dobra sprawa. Pomogły mojemu tacie rzucić palenie, dlatego polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
johan



Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2012 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ile czasu mu to zajęło i jak w kwestii kosztów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jarecki99



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Lis 29, 2012 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy paląc takie papierosa jesteśmy w stanie stwierdzić ile w ciąg dnia np. zażyliśmy nikotyny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="AlekWawq"]Takie e-papierosy to dobra sprawa. Pomogły mojemu tacie rzucić palenie, dlatego polecam Wink[/quote
to prawda taki e papieros to pierwszy przystanek na drodze do rzucenia palenia w przyszłosci, poza tym dzięki e papierosowi możemy chronić bliskich w naszym otoczeniu, nie trujemy ich, sami nie śmierdzimy no i sporo oszczędzamy. wszystkto to już wiem teraz tylko muszę zakupić jakiś dobry sprzęt bo sam rzucam palenie, na co zwracać uwagę i co polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group