Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co sądzicie o e-papierosach?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurelia23



Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam e-papierosa, ponieważ rzuciłam palenie dzięki niemu. Bardzo chciałam rzucić palenie, chwytałam się wszystkich sposobów i e-papieros okazał się najskuteczniejszy, a kupowałam go tutaj: [zakaz umieszczania linków na forum] moim zdaniem firma godna polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Farsa



Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódeczka
PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama nigdy nie paliłam, jedynie popalałam pojedyncze fajki na zakrapianych imprezach, więc nigdy nie miałam problemu z rzuceniem. Patrząc po znajomych wydawało mi się, że e-papierosy to fajna alternatywa, jednak boom przeminął i widzę, że ludzie palący e-fajki wracają do tradycyjnych papierosów, bo mówią, że jednak to dla nich lepiej smakuje i lepiej się pali, a elektroniczne im sie znudziły..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jowitak



Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie pomagają bo "się nie kończą" - można palić i palić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wiktoria.Z



Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wg mnie nie pomagają. Mam koleżankę, która paliła to i to równocześnie. W końcu zostawiła e-papierosy,bo i tak jej brakowało "tego czegoś". A czy was też tak denerwuje jak ludzie to pala wszedzie? w autobusie, w kinie, w poczekalni. Jak dla mnie to troche przesada!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
e-Rzecznik



Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od nastawienia, od podatności i siły woli. Chciałam rzucić ale udało mi się zamienić zwykłego na Green Smoke, może dlatego że trochę przypomina zwykłego papierosa. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karszcz



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 03, 2015 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś od początku nie miałam przekonania do tych papierosów. Przecież w środku jest sama chemia, którą się wdycha do organizmu i to niby miało być bezpieczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
violet



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyraze swoje zdanie jako osoba w ogole nie palaca. E-papierosy draznia mnie ta samo jak zwykle papierosy. Nie lubie kiedy ktos na mnie chucha w restauracji czy tramwaju i za kazdym razem musze zwracac uwage. wedlug mnie e-papieros to nie jest zadne rozwiazanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joannag



Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, uzależnienie to uzależnienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
irinanowa



Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie to głupia moda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kubono



Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez tak uważam. Ani to fajne ani dobre... Jak chcesz rzucic to po prostu rzuc a nie udawaj że nie palisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group