Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co sądzicie o e-papierosach?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolibie



Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie mimo wszystko to też trucizna.. dopóki nie będzie jednoznacznych wyników badań to nie uwierzę, że jest bezpieczne..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karrollus
Spamer


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: 3city
PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

E-papierosy to taka sama trucizna jak te zwykłe, może nie mają substancji smolistych i ładniej pachną, ale do mnie to nie przemawia.
Jak widzę na ulicy dymiące małolaty to krew mi się ścina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Grobelek123
Spamer


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze do końca nie wiadomo, co z tymi e-papierosami, czy za parę lat nie okaże się, że jesteśmy królikami doświadczalnymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bestak29
Spamer


Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście denerwują mnie ludzie, którzy wyciągają z kieszeni e-papierosa w każdym możliwym miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Michallo



Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sro Maj 25, 2016 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej się słyszy o szkodliwości e papierosów tak więc coś w tych chyba jednak musi być...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TomaszR



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 30, 2016 7:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście nie przeszkadza jak ktoś pali e papierosa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomasz2727koc



Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jedynie dobry środek by rzucić całkiem, z normalnych przeszedłem na E później zmniejszam ilość nikotyny w olejkach i tak rzuciłem całkowicie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TomaszR



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ta ustawa przy pomocy której chcą wprowadzić nałoenie akcyzy. E-fajki mają zdrożeć o 100%. No masakra jakas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Clynyja



Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i bardzo dobrze, koniec tego palenia w autobusach i miejscach publicznych. Palcie sobie to w domu jak chcecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kama1990



Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam ale sie nie moglam przestawic ze zwyklych...

l
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group